Login

Římská 20

Popis projektu

Římská 20 je moderní projekt, kde se nebojíme užití progresivního designu, vkusně implementovaného do historické budovy v centru Prahy.

Součástí projektu je 25 bytových jednotek, 25 sklepů, 2 obchody a parkování v garážích domu.

Centrální umístění mezi Národním muzeem (200 m) a náměstím Míru (200 m), a to ve velmi klidné jednosměrné ulici, je jednoznačným plusem tohoto projektu. Kosmopolitní život se odehrává v centru města a klidnější rodinný na Vinohradech.

Dokončené standardy budou mít tu nejvyšší kvalitu - koupelny se zařizovacími předměty značky Laufen, Gröhe a velkoformátové obložení, dřevěné dubové podlahy vhodné pro podlahové vytápění, skryté interiérové dveře s výškou 220cm, nová okna s izolačním sklem, celková rekonstrukce společných prostor včetně nového výtahu a litého terazza.

K budově se váže velmi pestrá a zajímavá historie. Dům byl postaven již v roce 1874 stavitelem J. Troníčkem jako třípatrový pavlačový činžovní dům dle neorenesančního tvarosloví. Na konci 20. let 20. století byl nastavěn podle projektu stavitele Ing. B. Hollmana a jeho slohový vzhled byl proměněn do podoby stavitelského funkcionalismu.

Naším cílem je nyní vrátit budově její původní rezidenční účel při použití moderních technologií.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů25
Velikosti bytů1+kk až 3+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.5 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.2 km
Vlak1.1 km
Nemocnice / poliklinika1.2 km
Obchody0.5 km
Škola0.6 km
Park0.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

SKYHILL se zabývá rezidenčním developmentem a realitně poradenskou činností. V České republice nabízí komplexní služby v oblasti nemovitostí. Poskytuje služby pro firemní i osobní klientelu. Zajišťuje prodej, pronájem, oceňování objektů, poradenství a management.

Kontakt

Římská 526, Praha, 120 00
Telefon: 773 343 453
E-mail: management@skyhill.cz
Web: https://www.rimska20.cz/

Hlasování je ukončeno.