Login

Rezidence Waltrovka - 3. etapa

Popis projektu

Rezidence Waltrovka je unikátní projekt společnosti Penta Real Estate, jehož cílem je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors z roku 1911.  

Postupně na Waltrovce během několika etap vzniklo více než 650 bytů ve čtyř až devíti podlažních budovách, 54 rodinných domů a dále několik desítek tisíc kancelářských a obchodních ploch.  Hlavní ambicí projektu je vytvořit novou moderní čtvrť, nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům, a zároveň navázat na tradici a historii tohoto území a zachovat určité industriální prvky staveb tohoto jedinečného místa. Rozsáhlá velikost a členitost území nabízí využití pro širokou produktovou skladbu bydlení. Celým územím napříč navíc vznikl na ploše cca 1,7 ha zcela nový park, oddechové zóny plné zeleně a bohatá stromořadí lemující komunikace v areálu. Novým obyvatelům Waltrovky chceme nabídnout plný komfort pro jejich práci a bydlení s dostatkem vysoce kvalitních služeb, tak aby se každý cítil v areálu dobře. Proto bylo vytvořeno téměř 3 000 m2 ploch pro různé druhy obchodů (potraviny, drogerie aj.), restaurace, kavárny a další služby, např. poštu nebo mateřskou školu.

Výstavba třetí a zároveň poslední etapy začala v červenci 2018 a představí nový koncept bydlení Townhouses, rodinné řadové domy nebo prémiový bytový dům. Úplné dokončení 3. etapy je plánováno na prosinec tohoto roku.

Více informací najdete na www.waltrovka.cz

 

 

 

 

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů24
Počet rodinných domů7
Ceny bytů10 300 000 - 23 990 000
Ceny domů15 510 200 - 20 990 000
Velikosti bytů3+kk (90 m2) - 5+kk (230 m2)
Velikosti domů4+kk (216 m2) - 5+kk (218 m2)
K nastěhování12/2020

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1 km
Bus0.7 km
Tramvaj1.7 km
Vlak0.2 km
Nemocnice / poliklinika0.3 km
Škola1.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu Rezidence Waltrovka je developerská společnost Penta Real Estate, jejíž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a které rovněž získaly mnohá ocenění. Penta přišla jako první developer v Praze s takto rozsáhlou revitalizací původně zanedbaného území bývalé továrny na motory Walter, která v současné době pokrývá více než 170 000 m2. Na Waltrovce postupně vznikly ne jen rezidenční byty a rodinné domy, ale i kanceláře, obchody nebo služby, které zaručují novým obyvatelům plnou vybavenost nového území, do kterého se díky Pentě opět vrátil život. Podobné lokality se v současnosti v Praze pouze připravují, avšak jejich realizace doposud nebyla zahájena. Proto si myslíme, že právě Penta je v tomto výjimečná a přispěla tak k zásadnímu rozvoji rezidenčního trhu.

Penta Real Estate vznikla odštěpením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do sektoru realit v roce 2005 a za dobu své činnosti se vyprofilovala v lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje hlavně v České republice, na Slovensku a v Polsku, jsou pravidelně oceňovány nejenom odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími mezinárodními a místními architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také 24 ocenění jak pro komerční tak i rezidenční projekty. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do "brownfieldů" přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavěných budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Kontakt

Nyklíčkova , Praha 5 - JInonice, 150 00
Telefon: 800555995
E-mail: waltrovka@pentarealestate.com
Web: https://www.waltrovka.cz