Login

Rezidence Vysočanská Vyhlídka

Popis projektu

Spojení komfortu, atraktivní lokality a výborné dostupnosti charakterizuje projekt Rezidence Vysočanská Vyhlídka.

Nový bytový dům přesně splňuje představu o luxusním a moderním bydlení. V šestipodlažním objektu, situovaném ve svahu na jižní stranu na pomezí Proseku a Vysočan v Praze 9, se nachází 19 pohodlných bytů dispozice 1+kk až 3+kk o výměře od 35 do 111 m2. Všechny byty jsou díky velkým oknům slunné i vzdušné a náleží k nim prostorné terasy se skvělým výhledem na pražské panorama. Ke každé jednotce je možné získat parkovací místo v podzemním parkingu s výtahovým systémem. Celý dům obklopuje rozlehlá zahrada pro trávení volného času.

Okolí rezidence je klidné a bezpečné, pár minut od stanic metra Prosek a Vysočanská. V dosahu je veškerá občanská vybavenost potřebná pro spokojený život. Pro trávení volného času je zde mnoho skvělých míst, která dávají četnou příležitost užít zábavu i chvíle klidu a pohody s rodinou či přáteli.

Tento výjimečný projekt nabízí skvělou možnost bydlení v příjemné lokalitě hlavního města.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů19
Ceny bytů4 995 000 - 13 671 000
Velikosti bytů1+kk - 3+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.3 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.3 km
Vlak2.4 km
Nemocnice / poliklinika3.6 km
Obchody0.3 km
Škola2 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme BAK Development, developerská společnost s více než 8 lety zkušeností v oboru. Naší specializací jsou rezidenční nemovitosti - rodinné domy a byty v novostavbách v Praze a Středočeském kraji. Nedílnou součástí našich aktivit je komplexní klientský servis, poskytující poradenství, pomoc s financováním jednotky až po bytový design. Našim klientům také nabízíme možnost zhodnocení finančních prostředků v rámci Investiční platformy.

Díky tomu, že projekty navrhujeme, financujeme a realizujeme sami, jsme schopni našim klientům vyjít maximální měrou vstříc tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal jejich přání. Osobní přístup je pro nás absolutní prioritou.

Naším cíle je, aby bydlení od nás poskytovalo skvělý komfort společně s dobrou dostupností a atraktivitou místa. Vždy máme na zřeteli nízkou energetickou náročnost nemovitostí, jejich udržitelnost a šetrnost k přírodě. Do všech našich projektů proto přinášíme to nejlepší, co v současné době trh nabízí.

Stavíme a prodáváme domov, kam se budete rádi vracet.

 

Kontakt

Vysočanská 123/4, Praha 9, 19000
Telefon: +420 601 010 010
E-mail: info@bakdevelopment.cz
Web: https://vysocanskavyhlidka.cz