Login

Rezidence U Prokopa

Popis projektu

Rezidence U Prokopa nadchne milovníky autentické atmosféry bohémského života. Právem je tato čtvrť označována za pražský Monmartre, a to zejména díky malebnému charakteru čtvrti v kombinaci se svéráznými obyvateli, kteří vytváří jedinečnou atmosféru celého místa. V samotné Bořivojově ulici dokonce bydlel i Král komiků Vlasta Burian. Svůj život na Žižkově prožilo i mnoho dalších významných lidí jako Olga Havlová, Jaroslav Ježek, Jaroslav Seifert nebo Toyen.

Rezidence U Prokopa je místem, kde se odehrávají neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Nad nimi bdí svatý Prokop – patron české země, světec a ten, který vítězí nad zlem. Nechte se okouzlit pulsující atmosférou a zahajte svůj nový život U Prokopa!

Původní secesní dům podle návrhu architekta Václava Foltýna z roku 1907 pro vás rekonstruujeme s maximální snahou zachovat co nejvíce jedinečných architektonických prvků. Všechny byty nabízíme ve standardu White wall, vaše vysněné bydlení v bohémském Žižkově si tak můžete vyladit podle svých představ. Stačí pouze 5 kroků k dokončení bytu - položení podlahy, přilepení keramických obkladů, přimontování kuchyňské linky, připevnění sanity, pověšení osvětlení.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů31

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.9 km
Tramvaj0.1 km
Vlak1.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Tančící dům, Dům Módy na Václavském náměstí nebo výjimečný projekt Vanguard Prague. V našem portfoliu najdete ty největší architektonické skvosty. Na českém trhu s nemovitostmi působíme již od roku 1991, původně jako Pražská správa nemovitostí. Od roku 2019 už jen jako společnost PSN. Dlouhodobě vytváříme vlastní portfolio nemovitostí v Praze, Pardubicích a Hradci Králové.

Kontakt

Bořivojova 1049/57, Praha 3 - Žižkov, 13000
Telefon: 725753753
Web: https://uprokopa.cz/

Hlasování je ukončeno.