Login

Rezidence Pohořelice - I. etapa projektu

Popis projektu

Rezidence Pohořelice je komplexem bytových novostaveb, nacházející se v nově vznikající rezidenční lokalitě v jihozápadní části obce, při ulici Znojemská. Pestrá nabídka bytů různých velikostí je situována do 10 bytových domů, z nichž v každém se nachází 29 bytových jednotek. Bytové domy I. i II. etapy již mají své obyvatele, bytové domy III., IV. a V. etapy jsou aktuálně ve výstavbě. Ve čtyřech nadzemních podlažích jsou zastoupeny startovací byty 1+kk, praktické 2+kk a 3+kk, či prostorné mezonetové byty 4+kk s neopakovatelnými výhledy na Pálavu. 

Výměry jednotlivých bytů se pohybují od 25 m2 do 89 m2. K bytům náleží sklepy, balkony a některé byty navíc disponují soukromými zahrádkami. Projekt nabízí možnost zakoupení venkovního parkovacího místa a možnost využívání společné komunitní zahrádky. 

Rezidenční projekt klade důraz na estetiku, praktičnost a komfort bydlení. Vynikající dopravní dostupnost, dlouhodobě nízké náklady na bydlení, skvělá občanská vybavenost, současná architektura, ale i příznivé ceny jsou zárukou spokojeného a úsporného bydlení. 


Bydlení v Pohořelicích je velmi komfortní, jedná se o obec s rozšířenou působností ležící na rovinatém terénu na řece Jihlavě. Pohořelice jsou důležitou silniční křižovatkou, nacházející se na spojnici Brna s Vídní a Brna se Znojmem. Díky výbornému automobilovému i autobusovému dopravnímu spojení, kompletní občanské vybavenosti a atraktivní poloze se Pohořelice staly vyhledávaným místem pro bydlení. Aktuální počet obyvatel města dosahuje téměř hranice 5 tisíc obyvatel. Město přináší svým obyvatelům nespočet možností jak obchodních, vzdělávacích, zdravotnických a kulturních, tak je zde k nalezení i mnoho pracovních příležitostí.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů29
Velikosti bytů1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.3 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Residence Malý Vinohrad s.r.o., vznikla jako SPV společnosti OSP spol. s.r.o. Moravský Krumlov. Jedná se o regionální rodinnou stavební firmou s dlouholetou tradicí, s individuálním a odpovědným přístupem ke každému zákazníkovi a  garancí vysoké kvality provedených prací. 

Společnost poskytuje široké spektrum služeb ve stavebnictví, vedle stavební výroby, výroby střešních vazníků a výroby betonových směsí, nabízí širokou paletu služeb, od projekčních prací, přes dodávky stavebních materiálů, koupelnového studia až po diagnostiku osobních a nákladních aut a autoservis

Kontakt

U Kasáren 1096, Pohořelice, 69123
Telefon: 725053848
E-mail: info@rezidence-pohorelice.cz
Web: https://www.rezidence-pohorelice.cz