Login

Rezidence Pod Rybníčkem

Popis projektu

Nová moderní Rezidence Pod Rybníčkem nabízí možnost vytvořit si útulný domov v zelené, malebné a nejstarší vilové části Prahy 6 - Suchdol. Tvůrci projektu respektovali okolní zástavbu, skládající se z rodinných domů v zahradách a zeleni. O návrh třípodlažní budovy se postaral uznávaný architekt Jan Kasl, v současnosti mj. předseda České komory architektů. Projekt charakterizuje použití přírodních materiálů, většinou původem z Česka, nadčasový design a elegance. Interiéry ve stejném duchu a konceptu pak navrhla designérka Olga Smolnikava.
Developerský projekt nabízí designové standardy koupelen, v celém bytě je dřevěná plovoucí podlaha a luxusní velkoformátová dlažba. Všech osm bytů má balkon nebo terasu na předzahrádce. Parkovací stání v podzemní garáži a sklep jsou zahrnuty v ceně bytů.


Podívejte se na video prohlídku developerského projektu zde. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů8
Ceny bytů7 480 000 - 14 850 000
Velikosti bytů2+kk - 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro6 km
Bus0.4 km
Tramvaj0.8 km
Vlak1.8 km
Nemocnice / poliklinika7 km
Obchody0.9 km
Škola0.35 km
Park0.6 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Rezidence Pod Rybníčkem vzniká pod taktovkou stavební developerské společnosti SANTO spol. s r.o., která na trhu působí již více než 25 let. Od svého založení se zaměřuje na menší výjimečné projekty a velkou pozornost věnuje jak kvalitě a designu, tak výběru zajímavých a neotřelých lokalit.

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Pod Rybníčkem, Praha , 165 00
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/novy-rezidencni-projekt-rezidence-pod-rybnickem-praha-suchdol/95/