Login

Rezidence Pod Přehradou

Popis projektu

Byty v Rezidenci Pod Přehradou jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi, které chtějí spojit klidné bydlení na okraji Prahy s výhodami života a práce v hlavním městě. Nově postavená rezidence, která bude dostavěna v Q1 2022, obsahuje 2 bytové jednotky 3+KK a jednu jednotku 2+KK. Rozkládá se uprostřed krásné zahrady v nádherném prostředí obce Hájek, na samém okraji Prahy. Všechny byty jsou vzdušné a slunné, součástí největšího bytu v 2. nadzemním podlaží je  i prostorná terasa, kde budete moci odpočívat po náročném dni.

Obec Hájek, v sobě snoubí všechny požadavky, které může mít na bydlení i velmi náročný zájemce. Nachází se na východním okraji hlavního města nedaleko Prahy 22 – Uhříněvsi. Okolí obce nabízí příležitost k cyklistice, vodním sportům i romantickém vycházkám, které i užijí milovníci přírody i historie. V blízkosti se nachází přírodní park Rokytka, přehrada Markéta, zámek Koloděje i středověká tvrz. Přestože bydlení v Rezidenci Pod Přehradou nabízí klidné a tiché prostředí, jen málokdo by uhodl, že pouhých několik kilometrů na západ se nachází centrum Prahy se všemi jeho lákadly.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů3
Velikosti bytů46,4 - 76,0

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro11 km
Bus0.4 km
Tramvaj10 km
Vlak3.3 km
Nemocnice / poliklinika4.5 km
Obchody4 km
Škola1.2 km
Park4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme developerská společnost s více než 7 lety zkušeností v oboru. Naší specializací jsou rezidenční nemovitosti – bytové a rodinné domy, které si sami projektujeme a stavíme.

S vymýšlením a projektováním těch nejlepších míst pro život nám pomáhá náš vlastní tým zkušených projektových manažerů a in-house architekt                         s dlouholetými zkušenostmi v oboru rezidenčních projektů.

Díky tomu, že naše projekty vymýšlíme, financujeme a realizujeme sami, jsme schopni našim zákazníkům vyjít maximální měrou vstříc. Je proto možné                v průběhu stavby zařídit různé úpravy a detaily, tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal přání klienta. 

Naše projekty se snažíme vymýšlet tak, aby poskytovaly skvělý komfort bydlení společně s atraktivním okolím. Najdete v nich skutečný domov, kam se budete vždy rádi vracet.

 

 

Kontakt

Pod Přehradou, Praha, 104 00
Telefon: +420 777 099 101
E-mail: pavol@bakdevelopment.cz
Web: https://bakdevelopment.cz/pod-prehradou/

Hlasování je ukončeno.