Login

Rezidence Písková

Popis projektu

Projekt solitérního bytového domu v ulici Písková blízko Modřanské rokle v Praze 4 je navržen jako budova se čtyřmi sekcemi s pěti nebo šesti nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Bytový dům nabízí celkem 55 bytových jednotek v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, které mají rozlohu od 28 m² do 133 m², a 1 nebytový prostor v 1. PP. Sklepy k bytům 2+kk až 4+kk jsou umístěny v 1. a 2. PP, kde jsou současně i parkovací stání. Všechny bytové jednotky mají vlastní balkon nebo terasu. Každá sekce domu má samostatný vchod, schodiště a výtah. Zpracovatelem projektu je Ing. arch. Petr Holub z ateliéru Artprojekt Jihlava.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů55
Ceny bytů3-17mil.
Velikosti bytů28-133

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro6.8 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak1.3 km
Nemocnice / poliklinika0.7 km
Obchody0.6 km
Škola1.7 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Crescon a.s

Ryze česká společnost s více jak desetiletou tradicí, která se zabývá realizací rezidenčních, komerčních a nově i rekreačních horských projektů. Základem společnosti jsou o stupeň vyšší standardy staveb i interiérů, promyšlené, praktické dispozice, zkušení architekti a profesionální tým. To je Crescon. 

Ungelt Group a.s.

Od roku 1992 se zaměřuje se na rezidenční i komerční a kancelářské projekty. Stojí za realizací desítek úspěšných projektů, ve spolupráci s předními českými architekty a developery. Kolem některých možná chodíte každý den. 

Kontakt

Písková 3356, Praha 12-Modřany, Praha, 14300
Telefon: 724724431
E-mail: michal.trnovsky@crescon.cz

Hlasování je ukončeno.