Login

Rezidence Nuselský pivovar

Popis projektu

Nová městská čtvrť s názvem Rezidence Nuselský pivovar která vzniká na území bývalého Nuselského pivovaru jeho kompletní revitalizací, je dlouho očekávanou změnou a událostí. Do tohoto místa Penta Real Estate postupně vrací život s ambicí oživit atraktivní část pražských Nuslí, která byla dlouho opomíjena. Zároveň respektujeme historickou památku s jedinečným geniem loci z časů rozmachu českého průmyslu a spojujeme ji s moderním stylem života.

Rezidence Nuselský pivovar se bude rozkládat na ploše téměř 32 tisíc m2 uprostřed živé městské části Prahy 4. V následujících letech zde citlivou rekonstrukcí historických budov a výstavbou nové části vznikne více než 450 bytů. Výstavba bude realizována v několika etapách, z nichž první etapa začne už na jaře 2021. Dokonalou a prvotřídní nabídku představuje výběr bydlení od praktických malometrážních bytů nebo příjemného rodinného bydlení v bytech s předzahrádkami, až po velkorysé luxusní penthousy s terasami v horních podlažích věžových domů v nejvyšším standardu PREMIUM. Součástí areálu budou veřejná prostranství plná zeleně, klidná místa určená k relaxaci i příjemný prostor pro zdejší rezidenty. Nebudou chybět ani obchody a služby, které zdejším rezidentům zajistí kvalitní občanskou vybavenost.

Více informací o projektu naleznete na www.nuselsky-pivovar.com 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů370
Ceny bytů4 078 357 - 38 366 114
Velikosti bytů1+kk (30 m2) - 5+kk (202 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro2.8 km
Bus0.5 km
Tramvaj0.5 km
Vlak0.9 km
Nemocnice / poliklinika0.7 km
Obchody0.1 km
Škola1.5 km
Park0.9 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu Rezidence Nuselský pivovar je společnost Penta Real Estate, jejíchž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a které rovněž získali mnohá ocenění.

Společnost Penta Real Estate vznikla oddělením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do realitního sektoru v roce 2005 a od té doby se vypracovala na lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje hlavně v České Republice, na Slovensku a v Polsku, jsou pravidelně oceňovány nejen odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také 26 ocenění jak pro komerční, tak i rezidenční projekty. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do "browfieldů" přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavěných budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Kontakt

Bělehradská 1677, Praha, 14000
Telefon: +420731648960
E-mail: jerabkova@pentarealestate.com
Web: https://www.nuselsky-pivovar.com/

Hlasování je ukončeno.