Login

Rezidence Neklanka, 2. etapa

Popis projektu

Slovo architekta:

Návrh bytových domů Na Neklance II tvoří plynulý přechod mezi dvěma urbanistickými typy zástavby. Bloková zástavba tak návrhem nových objektů zvolna přechází do rozvolněného vilového typu. Nově definované prostory mezi stavbami však neslouží pouze residentům, ale vytváří veřejně přístupný prostor v podobě parku, který spojuje lokální komunikace Nad Koulkou a Na Neklance a vytváří tak přirozený průchod územím. Ten je umocněn dále zpřístupněním zeleného masivu parku v jižní části lokality.

Návrh také významně zlepšuje prostor uličního prostranství. Nové umístění obytných budov narovnává neuspokojivé profily komunikace a významně zlepšuje zejména pohyb chodců v ulici Na Neklance. Obytnou funkci doplňují drobné obchodní plochy, přirozeně umístěné do prostoru ulice.

Tři viladomy v zahradě

Projekt je tvořen třemi viladomy, přičemž nejkomornější dům A při ulici na Neklance nabízí pouze 6 bytových jednotek ve třech nadzemních podlažích. Poslední ustupující podlaží domu hostí vzdušný byt 3+kk s velkorysou osmdesáti metrovou terasou.

Viladům B, přiléhající k ulici na Neklance, nabízí 18 bytů, ve kterých jsou zastoupeny kompaktní byty 1+kk, 2+kk i 3+kk s předzahrádkami v přízemí a velkými balkony a lodžiemi v patrech. Čtvrté ustupující podlaží reprezentuje dva velké luxusní byty s prostornými terasami.

Vila C se sedmi byty je umístěná v zahradě areálu s dispozicemi bytů 2+kk a 3+kk, které přímo navazují na okolní zeleň.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů31

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.6 km
Tramvaj0.2 km
Nemocnice / poliklinika1.7 km
Obchody2.1 km
Škola0.6 km
Park0.05 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost Geosan Development působí na českém trhu rezidenčních nemovitostí více než 20 let. Od svého založení v roce 1998 již dokončila 21 novostaveb s celkem 2 300 byty. Mezi její aktuální projekty patří druhá fáze Rezidence Neklanka na rozhraní pražského Smíchova a Radlic a Rezidence Radimova Břevnov v exkluzivní lokalitě poblíž parku Kajetánka. V různých stupních přípravy má další projekty s cca 1 000 bytů v atraktivních lokalitách širšího centra Prahy. Vedle toho působí také v regionech: v Choťánkách u Poděbrad realizuje přípravu stavebních parcel pro individuální výstavbu rodinných domů. V říjnu 2018 navíc společnost rozšířila spektrum svého podnikání o kancelářské nemovitosti, když koupila administrativní komplex Nagano Park v Praze 3 s celkovou plochou 26 000 metrů čtverečních.

Kontakt

Na Neklance, Praha 5 , 15000
Telefon: 602601701
E-mail: baloun@geosan-development.cz
Web: https://www.rezidence-neklanka.cz

Hlasování je ukončeno.