Login

Rezidence Nad Černými lesy

Popis projektu

Třípodlažní rezidence, nabízí celkem 32 designových bytů, navržených pro komfortní bydlení s otevřenými obývacími pokoji spojenými s kuchyní a jídelnou, z nichž každý má přístup buď na vlastní předzahrádku, balkony či terasu. Byty jsou velkoryse proskleny francouzskými okny, jejich součástí je i dostatek úložných prostor (komora, místo pro vestavěné skříně).

Dům se obrací směrem do zelených ploch předzahrádek (západní část) a společné zahrady (východní část) a je odcloněn od přilehlé komunikace zastřešenými parkovacími stáními, které jsou kryté zelení, jak na střechách, tak na svislých konstrukcích. Zeleň se tak stává důležitým prvkem stavby a pevnou součástí architektury, stará se o stabilitu území a zamezuje přehřívání některých prostor.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů32
Ceny bytů5 402 736 - 13 895 762
Velikosti bytů1+kk - 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro33 km
Bus0.23 km
Tramvaj42 km
Vlak17 km
Nemocnice / poliklinika1.8 km
Obchody0.05 km
Škola0.85 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu je společnost Český bytový fond s.r.o. a generálním dodavatelem Konsit a.s.

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Pražská, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/novy-projekt-32-designovych-bytu-rezidence-nad-cernymi-lesy-praha-vychod/96/

Hlasování je ukončeno.