Login

Rezidence Kobrova

Popis projektu

V jižním svahu pod Petřínem a pár kroků od centra Smíchov se nachází Rezidence Kobrova. Toto území v polovině 19.století patřilo k letním sídlům bohatých Pražanů mezi vyrovnanými řadami viničních tratí, obdělaných polí a sadů. Dnes zde pulsuje ruch velkoměsta a tato rezidenční část i přes velké změny díky stavbě Strahovského tunelu využívá svůj potenciál v centru Prahy. Rezidence Kobrova vychází ze stávající městské struktury. Je kompaktním doplněním bloku a vypořádává se se stoupajícím terénem i výškovými rozdíly sousedních objektů ustoupením posledních dvou pater ve směru klesání terénu.

Rezidence Kobrova se skládá ze sedmi nadzemních a jednoho podzemního podlaží, nabízí celkem 15 jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk. Reprezentativní vstup se nachází v 1. podlaží z ulice Grafická, vnitřní část ve vnitrobloku je díky svažitému terénu využita pro parkování. Ve 2. podlaží se nachází jedna bytová jednotka a šest studií, které jsou výjimečné díky prostorným terasám v klidném vnitrobloku. Typické patro se dvěma bytovými jednotkami se nachází ve 3. a 5. podlaží. Poslední dvě podlaží jsou ustupující a jsou tvořeny pro velkorysé rodinné bydlení s terasou a lodžií na samostatném podlaží. Objekt je navržen jako bezbariérový.

Architektonický návrh představuje ideální kombinací funkčnosti, elegance a nadčasového vzhledu, velký důraz je kladen na vysokou kvalitu finálního dokončení. Kompozice tvarového, materiálového a barevného řešení působí klidným dojmem a neutrálně. Velkoformátová okna a slunné terasy vtáhnou klidné městské bydlení do interiéru každé bytové jednotky. Velkou předností této novostavby je zeleň situovaná ve vnitrobloku. Jedná se o střešní zahrady s kombinací prostorných teras před vstupy do jednotlivých jednotek, které vytváří klidné místo určené k odpočinku.

Rezidence Kobrova nabízí praktické a funkční uspořádání bytů s vysokým standardem, které jsou navržené tak, aby vyhovovaly modernímu životnímu stylu v centru hlavního města a přitom v těsné blízkosti zeleně. Bytové jednotky představují řadu inovativních návrhových konceptů, každá plocha je navržena tak, aby dodávala stejnou část elegance a funkčnosti.

Blízké okolí Rezidence Kobrova je plně vybavené celým spektrem služeb, které odpovídá centru města. V krátké docházkové vzdálenosti je pražský Anděl, kde je plná občanská vybavenost. Rezidence přímo sousedí s parkem Sacre Coeur, z druhé strany je pak v docházkové vzdálenosti Zahrada Kinských, Újezd a Petřín.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů15
Velikosti bytů1+kk až 5+kk
K nastěhování3.Q 2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.6 km
Bus0.9 km
Tramvaj0.3 km
Vlak0.13 km
Nemocnice / poliklinika0.3 km
Obchody0.3 km
Škola0.2 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost SATPO působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994. Převážně v Praze se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí. Veškeré návrhy, pragmatická konstrukční řešení inspirovaná složitostí městského prostředí a finální dokončení představují podpis společnosti SATPO. Díky integraci okolních staveb neopomíjí význam historického kontextu, přitom plně respektuje moderní architekturu ve spojení se sociálními vlivy. V rámci poskytovaných služeb nabízí společnost i komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí a investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí. Vytváří atraktivní příležitosti pro investory do rezidenčních nemovitostí.

Profesionální prodejní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení a nabízí veškeré služby spojené s výběrem, pořízením a financováním bydlení, zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, možnost klientských změn a interiéru na klíč včetně doplňkových služeb v příjemném prostředí prodejního centra SATPO.

Vize společnosti SATPO je vytvářet "mimořádná místa pro život".

Základní body dlouhodobé strategie společnosti jsou:

  • udržet pevnou pozici developera prémiových nemovitostí SATPO
  • vytvářet atraktivní příležitosti pro investice do rezidenčních nemovitostí
  • poskytovat komplexní realitní a developerské služby vlastníkům nemovitostí

Kontakt

Kobrova , Praha , 150 00
Telefon: +420602353175
E-mail: info@satpo.cz
Web: https://www.satpo.cz/rezidencni-novostavby/rezidence-kobrova/o-projektu1

Hlasování je ukončeno.