Login

Rezidence Klokoty

Popis projektu

Jedinečný, čistě rezidenční,

projekt Rezidence Klokoty nabídne velkorysé byty v dispozicích 1+kk až po střešní penthousy 4+kk s nadstandardní velikostí balkónů, teras a předzahrádek ve spojení s francouzskými okny v každé obytné místnosti.

Srdcem celého projektu bude zelený park s uklidňující atmosférou. V žádané lokalitě Klokoty, na rozhraní města a přírody, s důrazem na kvalitní a komfortní bydlení, se bude jednat o výjimečný domov.

Podoba Rezidence Klokoty

je návrhem skvělého architekta Petra Holuba a jeho rodinného ateliéru Artprojekt Jihlava. Jako autor mnoha úspěšných rezidenčních i komerčních projektů dokáže čistým způsobem propojit architektonické a konstrukční řešení. A právě proto jdou krása a funkčnost v jeho projektech ruku v ruce.

Podstatou architektury je vytvoření nejenom jednotlivých objektů, ale i prostoru - v tomto případě "obytného" prostoru.

Ing. arch. Petr Holub

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů130
Ceny bytů6 298 000 - 12 788 000 Kč
Velikosti bytů1kk - 4kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.1 km
Vlak3.9 km
Nemocnice / poliklinika1.2 km
Obchody0.8 km
Škola0.3 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developer

Developerem projektu je společnost Robertson Group s.r.o. Ta navazuje na dlouholetou rodinnou tradici ve výstavbě a rekonstrukci nemovitostí, jež se zaměřuje na projekty menší velikosti. Vždy je kladen důraz na perfektní propojení s lokalitou a realizaci podle vlastních náročných potřeb developera. Příkladem je toho mimo jiné i poslední zrealizovaný projekt Rezidence Jižní Skála.

„Tvorba rezidenčního bydlení je pro nás vášeň, proto si hrajeme se všemi detaily, které dohromady vytvoří perfektní celek.“

Kontakt

Jaroslava Vacka, Tábor, 39003
Telefon: 723520154
E-mail: ogyurke@gmail.com
Web: https://www.rezidenceklokoty.cz