Login

Rezidence Hokešovo náměstí

Popis projektu

Rezidence Hokešovo náměstí je jako stvořená pro klidný a pohodový život v blízkosti všech lákadel hlavního města, přitom však v klidném prostředí severozápadního okraje Prahy. Krásný bytový komplex sestává ze dvou budov, z nichž jedna vznikla jako novostavba a druhá je rekonstrukcí původního objektu. V rezidenci se nachází 6 prostorných bytů 3+kk o výměře od 60 m2 do 80 m2, které svými dispozicemi uspokojí i náročné kupce. Všechny byty jsou velmi prostorné a orientované tak, aby v nich bylo co nejvíce denního světla. K bytům je k dispozici 8 venkovních parkovacích stání. Vše je připraveno i pro vaše ratolesti, které si mohou užívat radost z dětských her v bezpečí dětského hřiště, jež je součástí krásné společné zahrady, rozkládající se ve vnitrobloku.

Rezidenci Hokešovo náměstí naleznete v městské části Praha 6 – Přední kopanina, která leží na samotném okraji hlavního města. I přesto, že je tato lokalita obklopena nádhernou přírodou, dostupnost do centra je zajištěna blízkostí rychlostní komunikace a samozřejmostí je i přítomnost pravidelného autobusového spojení. V blízkosti rezidence se rozkládá romantická krajina Divoké Šárky, kde naleznete spoustu příležitostí k romantickým vycházkám i k aktivnímu trávení volného času. Můžete navštívit populární plovárnu Džbán, i starobylou zříceninu hradu Okoř. Bydlení v rezidenci je vhodné pro rodiny s malými dětmi, které chtějí, aby jejich ratolesti vyrůstaly v klidném a bezpečném prostředí, i pro lidi, kteří chtějí spojit výhody života a práce v Praze s pohodou bydlení na klidném venkově. Byty v rezidenci Hokešovo náměstí mohou sloužit i jako vynikající investiční příležitost, jelikož poptávka po bydlení v této lokalitě neustále vzrůstá.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů6
Velikosti bytů64,0 - 81,0

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro4 km
Bus0.2 km
Tramvaj3 km
Vlak3 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody2 km
Škola2 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme developerská společnost s více než 7 lety zkušeností v oboru. Naší specializací jsou rezidenční nemovitosti – bytové a rodinné domy, které si sami projektujeme a stavíme.

S vymýšlením a projektováním těch nejlepších míst pro život (více na Realizovné projekty) nám pomáhá náš vlastní tým zkušených projektových manažerů a in-house architekt s dlouholetými zkušenostmi v oboru rezidenčních projektů.

Díky tomu, že naše projekty vymýšlíme, financujeme a realizujeme sami, jsme schopni našim zákazníkům vyjít maximální měrou vstříc. Je proto možné v průběhu stavby zařídit různé úpravy a detaily, tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal přání klienta.  

Naše projekty se snažíme vymýšlet tak, aby poskytovaly skvělý komfort bydlení společně s atraktivním okolím. Najdete v nich skutečný domov, kam se budete vždy rádi vracet.

Kontakt

Hokešovo náměstí 25, Praha, 104 00
Telefon: +420777099101
E-mail: pavol@bakdevelopment.cz
Web: https://bakdevelopment.cz/hokesovo-namesti/

Hlasování je ukončeno.