Login

Rezidence Green Hills

Popis projektu

Rezidence Green Hills je soubor designových rodinných domů v nově urbanizované části Králova Dvora – Zahořany, blízko Berouna. Součástí lokality, kde probíhá výstavba, je i několik zcela unikátních pozemků s částí vlastního lesa. Celá ulice je orientována na jižním svahu s úchvatným výhledem do přírody a s lesem za zády.

Na 25 pozemcích o velikostech 557–1551 m² má klient na výběr z typových domů podle 3 architektonických návrhů. Všechny domy jsou velkorysé a jejich budoucí majitelé se mohou těšit na vysoce komfortní rezidenční bydlení s prostornými pokoji, dostatkem soukromí a blízkostí přírody.

Všechny typové domy jsou navrženy přímo jednatelkou firmy Mgr. Alenou Skalskou, která na celý projekt osobně dohlíží a dodává: "Stavbu každého domu vnímáme jako samostatný projekt. Pozornost věnujeme i zdánlivě drobným detailům a pracujeme s nadčasovými materiály, za jejichž jakost se zaručíme. Jedním z typových domů, na který jsme obzvláště hrdí je projekt s názvem Oak House, který bych ráda nominovala v soutěži Projekt roku 2021."

Oak House představuje velkoryse navržený dvojpodlažní dům s částečně zapuštěným suterénem do terénu. V suterénu se nachází tak zvaný Man Cave, což znamená v překladu pánský pokoj. Man Cave se běžně stává oblíbenou částí domu a je využíván jako relaxační místnost. Záleží na klientovi, zda pro svůj odpočinek zvolí vybudování soukromého domácího wellness se saunou a vířivkou nebo domácí kino s barem, kde bude trávit jedinečné chvíle s rodinou a přáteli.

Oak House se také liší velkoryse navrženou garáží, množstvím úložných prostorů v celém domě a velkolepým obývacím pokojem s otevřeným krovem a panoramatickými okny.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů25
Velikosti domů123 - 289 m2
K nastěhování2020 - 2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.4 km
Vlak4.9 km
Nemocnice / poliklinika6 km
Obchody2 km
Škola2.6 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost Green Hills Realty s.r.o. působí na českém trhu od roku 2017. Hlavním projektem je nová zástavba 25 rodinných domů v Zahořanech – Králův Dvůr. Všechny domy jsou autorské projekty jednatelky firmy. Cílem společnosti je nabídnout portfolio opravdu zajímavých a jedinečných domů na českém trhu. Vzhledem k unikátnosti umístění všech pozemků (na okraji křivoklátských lesů na jižně orientovaném svahu s výhledem do krajiny) se může společnost pochlubit skutečně krásným a velice úspěšným projektem.

Kontakt

Pod Štolou, Králův Dvůr, 267 01
Telefon: +420 721 106 416
E-mail: pr@greenhills.cz
Web: https://www.greenhills.cz/