Login

Resort Černý Důl - Investiční apartmány

Popis projektu

Developerský projekt 7mi novostaveb horských, apartmánových domů, nabízí 84 apartmánů v moderním skandinávském designu. V každém domě jsou apartmány o dispozici 1kk až 3kk. Svým novým majitelům přinese nejen radost, ale taktéž návratnost investice ve formě pronájmů a plné obsazenosti.

Je to jedna z posledních příležitostí, jak si v Krkonošském národním parku, pořídit investiční nemovitost.

Černý důl je synonymem překrásné horské krajiny na samé hraně Krkonošského národního parku, která umožňuje nespočet aktivního vyžití v kombinaci s tichou přírodou a odpočinkem. V okolí se můžete věnovat běhu, cyklistice, běžkování, sjezdovému lyžování na 50 km sjezdovek, relaxování v blízkých Jánských lázní nebo poznávání hor a přírody ze Stezky korunami stromů či naučné stezky Krakonošova království. Milovníci zvířat ocení blízkost biofarem nebo možnost vyjížďky na koních. Blízkost Jánských lázní a Pece pod Sněžkou nabízí nespočet množností pro další výlety.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů84
Velikosti bytů1kk, 2kk, 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost REALSPO sro je realitní a developerská kanceláří se sídlem a zázemím ve Zlíně. Mezi realitními kancelářemi jsme vyjímeční tím, že kromě standartních pronájmů, prodejů a správy nemovitostí, provádíme veškerou výstavbu svých vlastních projektů a díky tomu nejsme limitováni cizími zájmy. Tým Realspa se skládá z lidí, kteří mají odborné vzdělání ve stavebnictví, marketingu, obchodu a designu.

Kontakt

Černý Důl - Slunečná louka, Černý důl, 54344
Telefon: +420 739 035 655
E-mail: merinsky@realspo.cz
Web: https://www.resortcernydul.cz