Login

Prague Marina Nova

Popis projektu

Prague Marina Nova je nejnovější částí unikátního architektonického projektu Prague Marina, který je situován v pražských Holešovicích, podél ulice Jankovcova. Této části Prahy dlouhou dobu dominoval holešovický přístav, ten však nyní vystřídaly moderní bytové domy, které svým obyvatelům nabízejí unikátní volnost prostoru prostřednictvím nadstandardního bydlení přímo na břehu Vltavy.

Nová budova Prague Marina Nova je charakteristická svojí členitostí. V nejvyšších atypicky řešených podlažích desetipodlažní věže i části směrované podél Jankovcovy ulice budou luxusní penthousy a minipenthousy. V ostatních typických podlažích si pak zájemci budou moci vybrat z bytů 1+kk až 5+kk. Perličkou jsou takzvané duplexy v prvním nadzemním podlaží, situované směrem k Vltavě. Vnitřní atrium, společné prostory a restauraci doplní další plánované obchody a služby v přízemí objektu.

Vysoké nároky budoucích majitelů bytů splňuje standard provedení, použité materiály a v neposlední řadě služby, zpříjemňující každodenní život obyvatel Prague Marina. Komfort bydlení podtrhuje jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů151
Ceny bytů115-132 000/m2
Velikosti bytů32,6 m2 - 277,6 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1.3 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.6 km
Vlak1.3 km
Nemocnice / poliklinika3.3 km
Obchody0.35 km
Škola0.3 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Daramis je realitní a investiční společnost, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních a komerčních nemovitostí. Trvale usilujeme o vytváření nadčasových hodnot prostřednictvím realizace vysoce kvalitních projektů s vlastním inovačním inženýrstvím a zákaznicky orientovaným přístupem.

Společnost Daramis vznikla v České republice v roce 2000. Úspěšně jsme dokončili 23 realitní projekty, které zahrnují více než 3300 jednotek a plánujeme dalších 8, které celkem nabídnou přes 990 jednotek.

Nezabýváme se ale jen výstavbou nových nemovitostí. Specializujeme se také na pronájem a poskytování služeb v oblasti správy aktiv a property managementu se zaměřením na zvyšování hodnoty nemovitostí a optimalizaci příjmů a investičních příležitostí. Součástí portfolia Daramis tak jsou 2 kancelářské budovy s plochou 30 400 m² určených k pronájmu. Naše společnost působí rovněž v hotelovém odvětví, kde vlastní jeden hotel v Jablonci nad Nisou.

Díky neustálému hledání nových příležitostí a špičkové kvalitě realizovaných projektů zanechala společnost Daramis v České republice výraznou stopu a etablovala se jako vyhledávaný realitní partner.

Developerská skupina Lighthouse Group působí v České republice od roku 2000 a zaměřuje se na výstavbu komerčních a rezidenčních projektů v Praze. Za 20 let působení na trhu realizovala skupina 11 projektů, které dnes svým uživatelům nabízejí více než 100 000 m2 kancelářských ploch, 43 800 m2 obchodních ploch a 1 115 bytových jednotek. Mezi stěžejní projekty skupiny patří zejména revitalizace holešovického přístavu, kde skupina realizuje již pátý projekt a projekt Galerie Harfa.

Kontakt

Jankovcova (číslo popisné zatím není), Praha, 17000
Telefon: +420800226223
E-mail: praguemarina@daramis.com
Web: https://www.praguemarina.cz

Hlasování je ukončeno.