Login

Prague City Golf Apartments

Popis projektu

NA GOLFU. DOMA

V pražských Lipencích vzniká 33 nových apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk, které potěší nejen vášnivé golfisty. Ze dveří apartmánu to máte jen několik kroků na hřiště Prague City Golf. Vašemu tréninku na PGA tour tak doslova nic nestojí v cestě!

Prague City Golf Apartments jsou však více než jen ubytováním pro všechny, kteří holdují golfu – je to také výborná investiční příležitost. Když zrovna nechcete být golfu nablízku vy, můžete svůj apartmán pronajímat někomu jinému. O všechny administrativní i praktické záležitosti (např. úklid, předání klíčů, apod.) se přitom postará profesionální tým na recepci. 24 hodin denně je připravený vyhovět všem požadavkům majitelů i eventuálních nájemců.

Kromě profesionální recepce jsou součástí komplexu také nová golfová klubovna a skvělá restaurace. Nemusíte tak řešit, co si dáte který den k obědu – klidně si v sobotu přispěte, skočte do klubu na brunch a vyrazte rovnou na green. A pokud vás od puttování náhodou vyruší pracovní schůzka, buďte bez obav. Konferenční místnost je tu k vašim službám.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů33
Velikosti bytů1+kk až 4+kk
K nastěhování1/2024

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.1 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Natland je společnost s bohatými zkušenostmi s přípravou a řízením různých projektů od bytových a kancelářských budov až po sportovní areály či letiště. Pracujeme především na vlastních projektech, ale našich služeb a znalostí využívá také řada renomovaných investičních a stavebních společností.

Během svého působení na trhu si Natland vybudoval pověst odborné a důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. 

Kontakt

Oddechová, Praha – Lipence, 155 31
Telefon: 800350111
E-mail: office@natlandre.cz
Web: https://www.golf-apartments.cz

Hlasování je ukončeno.