Login

Port Karolína - 3. etapa

Popis projektu

Třetí etapa projektu je situována v jihovýchodní části pozemku a skládá se z budovy navazující na první etapu a samostatné věže. V osmi nadzemních podlažích je navrženo 131 bytových jednotek a jedna obchodní jednotka nepotravinářského charakteru. Více než polovina bytů má dispozice 1+kk a 2+kk, a jsou tedy vhodné pro singles, páry, případně investory. Dvě patra podzemních garáží nabízí obyvatelům i jejich návštěvám dostatek parkovacích míst. Projekt navíc počítá s prostorovou a kapacitní rezervou pro případné nabíjecí stanice pro elektromobily. Vedle technického zázemí je objekt vybaven také společnou kolárnou a místností pro mytí kol, kočárků či zablácených psů. Novým obyvatelům je k dispozici také recepce s denním provozem, která se nachází v budově první etapy. Na střeše objektu se navíc nachází společná terasa o rozloze více než 100 m², přístupná všem obyvatelům domu a nabízející panoramatický výhled na karlínské střechy a nad nimi se tyčící Vítkov.

Celý projekt je ojedinělý svojí architekturou s dřevěnými francouzskými okny, která do interiéru přinesou dostatek denního světla. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, nadstandardní zařizovací předměty i příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání na všech oknech. Ochrana biodiverzity v okolí projektu je podpořena kvalitním návrhem sadových úprav obsahujícím další prvky, jako například broukoviště nebo zídku pro ještěrky.

Budova je připravena v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To znamená například důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní dřevěná okna s trojskly. Vedle energie šetří dům také vodu – každá domácnost uspoří oproti běžné domácnosti více než čtvrtinu celkové spotřeby pitné vody díky nainstalovaným úsporným armaturám. 

Virtuální prohlídka projektu a jednotlivých bytů umožňuje našim klientům lépe si představit, jak bude jejich budoucí bydlení vypadat.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů131
Ceny bytů3 760 000 - 14 790 000 Kč
Velikosti bytů1+kk - 5+kk (31 - 124 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.14 km
Bus1.1 km
Tramvaj0.15 km
Vlak1.9 km
Nemocnice / poliklinika2.2 km
Obchody0.15 km
Škola0.75 km
Park0.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Skanska je jednou z předních stavebních a projektových společností v Evropě. Mimo severské země působí v oblasti pozemního a inženýrského stavitelství v Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Velké Británii. Provádí výstavbu komerčních nemovitostí na vybraných domácích trzích v Polsku, České republice, Rumunsku a Maďarsku, zatímco v oblasti rezidenčního územního rozvoje se angažuje v Polsku, České republice a ve Velké Británii s konceptem BoKlok. V roce 2020 dosáhla tržeb ve výši 26 miliard SEK a zaměstnávala přibližně 10 100 osob ve svých evropských provozech mimo severské země.

Česká část skandinávského developera Skanska je inovátorem v udržitelných řešeních. Jako první na našem rezidenčním trhu instalovala v bytovém době Botanica K v Praze 5 systém hospodaření s tzv. šedou vodou, díky níž obyvatelé domů uspoří až čtvrtinu spotřeby pitné vody. Od loňského roku také ve svých projektech pracuje s Rebetongem - betonem vyráběným na bázi patentu Skanska a ERC-Tech, který na místo cenného přírodního kameniva ze 100% využívá recyklát vyrobený ze stavební suti. 

Kontakt

U Mlýnského kanálu, Praha 8 - Karlín, 186 00
Telefon: +420 739 501 742
E-mail: gabriela.hlavackova@skanska.cz
Web: https://reality.skanska.cz/prodej-bytu-praha-8/port-karolina-3

Hlasování je ukončeno.