Login

Pod Bertramkou

Popis projektu

Bydlení v přírodě, a přitom téměř v centru velkoměsta. Představujeme vám jedinečný bytový dům Pod Bertramkou, který se nachází nedaleko Anděla, živého a moderního centra Prahy 5. Bytový dům nabídne 45 bytů od 2+kk až po luxusní a nadstandardně velké střešní byty o dispozici 4+kk s velkými terasami. Byty umístěné v nejnižším podlaží mají soukromé předzahrádky, ty ve vyšších patrech balkony, lodžie nebo terasy s nádhernými výhledy do okolní vzrostlé zeleně. Nejluxusnější byty jsou umístěny v nejvyšším patře budovy a svým obyvatelům nabídnou naprosto jedinečný komfort bydlení s dostatkem prostoru a velkými terasami.  

Bytový dům Pod Bertramkou se bude nacházet v soukromém oploceném areálu s virtuální recepcí a nabídne tak svým obyvatelům dostatek soukromí. V areálu naleznou také komunitní zahrádku, společné místo pro letní posezení nebo prostor pro umytí kola či čtyřnohého mazlíčka po návratu z procházky. Dostatek parkovacích stání je zajištěno v podzemních podlaží bytového domu. Pro majitele elektromobilů zde budou k dispozici moderní dobíjecí stanice. Centrální vstup vás uchvátí centrálním schodištěm s dostatkem denního světla díky celému prosklenému průčelí budovy. Jeden ze dvou výtahů vás rychle a pohodlně dopraví až k vašemu bytu.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů45
Velikosti bytů2+kk až 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1.7 km
Bus0.7 km
Tramvaj0.5 km
Vlak2.6 km
Nemocnice / poliklinika1.2 km
Obchody0.7 km
Škola1.1 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Stavíme pro vás nové byty již od roku 2002. Máme za sebou řadu úspěšně dokončených bytových projektů v Praze a okolí s více než pěti sty byty. Naše projekty jsou vysoce hodnoceny v odborných soutěžích a získali jsme za ně již několik ocenění. Aktuálně realizujeme bytové projekty s více než 450 novými byty. Kvalita, individuální přístup a vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě. 

Projekty v prodeji: Louis Léger House II - Praha 2, View Spořilov - Praha 4, Riviéra Rokytka - Praha 9, Harfa Yard - Praha 9, Tuchoměřické zahrady - Praha západ, Park Corner - Praha 9, Maison 1832 Lofts - Praha 2  

Kontakt

U Blaženky, Praha 5, 150 00
Telefon: 840400440
E-mail: info@gartal.cz
Web: https://gartal.cz/cs/projects/pod-bertramkou