Login

Pergamentka Apartments

Popis projektu

V horské lokalitě, uprostřed obce Vítkovice v Krkonoších, vzniká z původní horské chalupy Pergamentka nový moderní objekt s výhledem na severní svah sjezdovky Aldrov. Projekt Pergamentka Apartments obsahuje celkem 20 elegantních apartmánů.

Původní chalupa, která nese název na základě historie vlastníka, jehož portfolio obsahovalo v minulém století i papírenské továrny, sloužila k ubytování turistů a rekreačních spolků a Krkonoše tak i nadále zůstávají rekreační lokalitou.

V projektu Pergamentka Apartments jsou zachovány tradiční krkonošské prvky, jako je dřevo nebo kamenný obklad. Zároveň jsou použity moderní technologie a designové materiály, které projektu vdechly novodobého ducha. Propojuje se tak historie s požadavky dnešní doby.

V projektu naleznete zajímavý atypické apartmány o dispozicích 1+kk nebo mezonetové 2+kk. Všechny apartmány jsou navrženy tak, aby měly dostatek slunečního osvětlení a zároveň byly příjemné pro pobyt v zimních i letních dnech. Ve standardech projektu naleznete moderní velkoformátovou dlažbu, podlahové topené, kvalitní nadstandardní zařizovací předměty i hliníková okna.

Projekt je zajímavý hlavně svým umístěním. Najdete ho v klidné části horních Vítkovic, odkud je nádherný výhled na sjezdovku Aldrov. V okolí naleznete velké množství turistických i cyklistických tras, snowpark i sjezdovky. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů20
Ceny bytů4,5 mil. - 7,5 mil.
Velikosti bytů40-68

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus1 km
Nemocnice / poliklinika5 km
Škola2 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Rodinná developerská společnost 2MKZ vznikla v roce 2015 jako stavební firma se zaměřením na výstavbu rodinného bydlení. Během svého působení na trhu přešla do developerské oblasti a začala se zaměřovat na rekreační bydlení v horských oblastech. Rodinný tým se skládá ze čtyř členů Zápotockých – Milana, Jany, Milana a Kateřiny, které spojila láska k nemovitostem, architektuře, podnikatelské smýšlení a vize budovat věci společně, jako rodina. Cílem developera je poskytnout kvalitní produkt na zajímavém místě a zhodnotit tak budoucím majitelům jejich investované prostředky.

Hlavní vizí 2MKZ je budování nových míst k odpočinku a relaxaci. Developer vidí smysl v rekonstrukcích dobových objektů, které mají svoji historii, a snaží se jim vdechnout zpět kus života. Hotely a střediska, které byly ve své době plně funkční, oblíbené českou i zahraniční klientelou, začaly být postupně odpovídající své době a chátrat. Velký důraz klade 2MKZ na kvalitu odvedené práce a architektonické řešení. V chráněné krajinné oblasti a zejména na horách jsou specifikace provedení staveb taková, aby zapadala do přírody a celé dané oblasti. S kratší sezonou výstavby je důležité dodržování technologických postupů a správného načasování.

V roce 2023 realizují dva horské projekty – Víchovskou vyhlídku a Pergamentku Apartments. Zároveň se začali pohybovat i v Chorvatsku a doplňují tím své rekreační portfolio i o projekty u moře. V příštím roce chystají další projekty na horách i v přímořských oblastech.

Kontakt

Vítkovice 19, Vítkovice v Krkonoších, 51238
Telefon: +420 602 116 299
E-mail: info@2mkz.eu
Web: https://www.2mkz.eu