Login

Pařížská 25

Popis projektu

Projekt Pařížská 25 kombinuje prémiové bydlení a retail na jedné z nejlukrativnějších adres v Praze. Moderní a elegantní budova v Pařížské ulici s dominantní rohovou fasádou se pyšní velkoformátovými skleněnými výlohami s výhledem do ulic Pařížská a 17. listopadu. Díky zajímavému architektonickému řešení spoluvytváří reprezentativní vstupní bránu do historické Prahy. 
Budovu navrhl světoznámý architekt Viktor Udzenija, který se zaměřuje na luxusní rezidenční, retailovou a komerční architekturu. Fasádu domu zdobí společně s velkoformátovými okny kamenný obklad travertinu, fládrovaný ve dvou směrech, který se následně propisuje i v interiéru celé budovy. Jedná se o největší fasádu tohoto typu na světě.

Budova byla navržena s použitím nejmodernějších technologií v kombinaci s prémiovými materiály.
V interiéru recepce u vstupu do rezidenční části, byla zachována historická plastika akademického sochaře Jiřího Babíčka. která byla předtím vystavena na fasádě původní stavby.
2 patra nabízí celkem 984 m2 retailových ploch. Je zde celkem 19 apartmánů, z čehož apartmány v nejvyšších patrech nabízí velkolepé terasy.  

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů19
Velikosti bytů80 - 300 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.45 km
Bus0.05 km
Tramvaj0.05 km
Vlak1.5 km
Nemocnice / poliklinika0.35 km
Obchody0.05 km
Škola0.1 km
Park0.05 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

KAPRAIN je investiční skupina založená v roce 2013 Karlem Pražákem. Soustředí se na pět základních oblastí: průmysl, nemovitosti, retail, sport & zábava a finance.

Do průmyslové větve patří například společnosti Spolchemie, Rubena nebo AVE CZ odpadové hospodářství. Nemovitostní část tvoří zejména kancelářské budovy Harfa Business Center u pražské O2 areny, Pařížská 25, Oaks Prague či projekt Victoria Palace na Vítězném náměstí. Ve finanční oblasti se skupina KAPRAIN zabývá mimo jiné odkupem, správou a vymáháním pohledávek.

Provázanost firemní kultury skupiny se sportem napomáhá rychlému rozvoji aktivit v oblasti zábavy a sportu. Od roku 2019 je KAPRAIN vlastníkem nejtradičnějšího českého hokejového klubu HC Sparta Praha. V outletovém a zábavním centru POP Airport vybudoval světově unikátní Dinosauria Museum Prague a největší krytý zábavní park v Česku Majaland.

Kontakt

Pařížská 25, Praha, 11000
Telefon: 607 090 665
E-mail: realestate@kaprain.cz
Web: https://www.parizska25.cz