Login

Ostrava Zelené Město

Popis projektu

Projekt Zelené město se nachází v Ostravě Mariánských Horách. Obnovy se nyní dočká 15 bytových domů s celkem 120 byty. Nově vznikající Zelené město přitom bude zelené nejen díky vzrostlým stromům a travnatým plochám, ale také pro svůj ekologický ráz. V projektu instalujeme tepelná čerpadla na ohřev teplé vody a fotovoltaický systém s bateriovým úložištěm. Každá budova je kvalitně zateplena. 

V projektu najdete dva typy bytů o dispozici 2kk s vlastním sklepem, který je dostatečně prostorný pro 2 horská kola, kočárek a lyže. 

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů64
Ceny bytů2 467 500 - 2 590 500 Kč
Velikosti bytů44,8 - 48,9 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro365 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak5 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody0.2 km
Škola1 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Assetly Real Estate a.s. je akciová společnost se čtyřmi dceřinými firmami Assetly real estate I. s.r.o., Assetly real estate II., Assetly services s.r.o. a Kněhyně Čeladná s.r.o..

Představenstvo je složeno ze 3 zakládajících členu pana Bc. Jakuba Vrzaly, Martina Diblíčka, MBA a Camila Arenase. Členem dozorční rady je Mgr. Jozef Bardík. Každé SPV má dva jednatele z představenstva mateřské akciové společnosti. 

Naší vizí je vytvářet nemovitosti, které jsou nejen krásné a funkční, ale také šetrné k životnímu prostředí. Věříme, že je naší odpovědností přispívat k ochraně planety a zároveň poskytovat lidem kvalitní bydlení. K tomu nám slouží nejen moderní technologie a inovativní přístupy, ale také důkladné plánování a strategické rozhodování.

Hlavní část naší práce se odehrává v regionu Moravskoslezského kraje, konkrétně v Ostravě a na Čeladné. Tentot region je pro nás nejen místem, kde žijeme a pracujeme, ale také nekonečným zdrojem inspirace. Jeho bohatá historie a jedinečná architektura nám dávají možnost tvorby projektů, které respektují tradice a současně odpovídají moderním trendům a potřebám.

Kontakt

Hany Kvapilové, Ostrava, 70900
Telefon: 734699944
E-mail: info@assetly.cz
Web: https://www.ostravazelenemesto.cz