Login

Nové Oslavany

Popis projektu

Urbanistická stopa rozvoje Oslavan se odráží v několika historických milnících, které vždy zanechaly na struktuře sídla svou charakteristickou tvář. Ať už to byl prvotní impuls rozvoje okolo areálu kláštera, později zámku a od začátku 19. století potom rozvoj spojený s rozmachem těžby uhlí, a ještě později navazující elektrárnou a průmyslem.

Vlastní struktura nové zástavby situuje na vyvýšenou hranu lokality směrem k městu kompaktní řadu rodinných domů, směrem na ostatní strany rozvolněnou zástavbu individuálních rodinných domů a do centra lokality potom bytové domy, které mají formu nízkopodlažních „kostek“ osazených na společné podnoži s podzemním parkováním. Tato centrální zóna je také doplněna veřejnou funkcí školky a drobných retailů s malým náměstím.

Komunikačně je nová čtvrt napojena ze dvou stran příjezdy z ulice Letkovské a z ulice Novoveské. Území je koncipováno jako propustné pro pěší jak směrem k městu, tak do protějšího údolí. Součástí území je i chráněná enkláva remízku s památeční hrušní, která je zakomponována do veřejné zeleně.

Architektonický výraz domů je podobný vždy v ucelené části zástavby tak, aby se vytvořily jakési samostatné odlišitelné enklávy s vlastním charakterem. Rodinné domy mají jednoduché architektonické formy ať už s plochou, nebo sedlovou střechou, zastřešeným, nebo otevřeným parkováním, případně využívají svahovitý terén pro výškovou rozmanitost hmot. Bytové domy mají jednoduchou kubickou hmotu, většinou v bílé barvě s parkovací podnoží, osázenou pochozí zelení na střeše.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů345
Počet rodinných domů28
Velikosti bytů1+kk až 4+kk
Velikosti domů5+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.6 km
Vlak1.2 km
Nemocnice / poliklinika4.6 km
Obchody0.7 km
Škola1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Plánujeme, připravujeme a realizujeme projekty rezidenční výstavby, ve kterých bychom chtěli sami bydlet. Ročně postaví 150 až 200 bytových jednotek a rodinných domů v nadstandartní kvalitě a mimořádných lokalitách především v Jihomoravském kraji.

Dobře si uvědomujeme, jak důležitá je v našem oboru vynikající tržní reputace. Proto je naší filozofií dodávat spolehlivé služby při výstavbě bytových domů se stabilně vysokou kvalitou.

Kvalitní architektura a genius loci pro nás zůstávají neměnnými konstantami, světová situace však přináší nové výzvy. Naše nemovitosti tak přizpůsobujeme například pro práci na home office. Nepřešlapujeme na místě, aktivně utváříme nové trendy a koncepce.

Zásady Winning Estate:

Komunikace - O správnost a úplnost našich informací se můžete opřít; vůči klientům jsme transparentní, nemusíte se obávat skrytých poplatků a jiných úskalí, které by vás později mohly nepříjemně překvapit.

Nadčasovost - Stávající trendy v bydlení jsou pro nás důležité, ale za klíčové považujeme nadčasovost a užitnost našich projektů i pro budoucí dekády.

Flexibilita - V případě zájmu s vámi váš domov sestaví náš vlastní architekt – respektujeme individuální zájmy našich klientů a bez nutnosti externí spolupráce vám tuto bezplatně nabídneme v rozsahu od dispozičních řešení, přes standardy vybavení až po vlastní interiér.

Komfort nejen u vás doma - Stejný důraz jako na interiéry vašich budoucích domovů klademe i na účelnost a reprezentativnost společných prostor, architektonického pojetí celé stavby a stejně tak jejího okolí.

Kontakt

Letkovská 570/68, Oslavany, 66412
Telefon: 511185800
E-mail: estate@be-winning.com
Web: https://www.noveoslavany.cz/