Login

Nové Chabry F+G

Popis projektu

Nové Chabry, to je název celého urbanistického projektu, který se nachází v Praze 8 - Dolních Chabrech. Jedná se o novou rezidenční soběstačnou čtvrť převážně s bytovými domy, doplněnými novým náměstím s obchody, službami a mateřskou školkou. Součástí tohoto projektu je také lineární park s napojením do centra "starých" Dolních Chaber. Fáze F+G prošla úspěšnou kolaudací a aktuálně se předávají poslední bytové jednotky. Následovat bude fáze H+I, která je v přípravě. Etapa F+G zahrnuje výstavbu komunitního centra, které bude sloužit k setkávání, realizaci různých kurzů a dalším komunitním aktivitám. 

Nové Chabry nabízejí byty v rozmezí dispozic od 1+kk do 4+kk. Každý byt disponuje buď balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Mezi občanskou vybaveností v Nových Chabrech nalezneme restauraci, vinotéku, obchod s potravinami, ale i fitness centrum. Pro relaxaci a sport se dá také využít rozsáhlá síť přilehlých cyklotras a cyklostezek. LOXIA zajišťovala změnu územního plánu, architektonickou studii, širší urbanistickou studii, územní rozhodnutí, stavební povolení a dohled architekta. 

Landscape

Konceptem lineárního parku je zelené propojení jednotlivých bytových domů, ale především vytvoření dostatku relaxačních a sportovních zón. Využíváme dekorativních kamenů, zvlnění terénu do zelených kopečků a vysazujeme nové stromy s různě velkými korunami, keře a okrasné záhony. Samozřejmostí je zakomponování vhodného mobiliáře laviček a herních prvků, jak pro využití dětí, tak pro sportovce. Můžeme zde nalézt tedy kreativní hřiště, ale i například pergoly se zavěšenými hamaka houpačkami. Na vydlážděných cestách se nebojíme použít ornamentálních prvků, které představují například ikonický strom v kruhu.

Realizace 2013 - dosud

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů222
Velikosti bytů1 kk - 4 kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro2.1 km
Bus0.4 km
Tramvaj2.1 km
Vlak5.6 km
Nemocnice / poliklinika4 km
Obchody1.1 km
Škola1.8 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Všechny zakládající subjekty mají za sebou v této oblasti významné úspěchy.

Spojením znalostí a profesionálních zkušeností manažerů společností se zdroji našich firem jsme vytvořili skupinu se silným obchodním a kreativním myšlením.

Naše nové koncepty bydlení představujeme v České republice od roku 2003. Do dnešního dne jsme dokončili více než 1017 nových jednotek ve čtyřech různých lokalitách v Praze a více než 1479 nových jednotek je v současné době v různém stádiu přípravy či výstavby.

Kontakt

K Beranovu, Praha 8, 18400
Telefon: 731478820
E-mail: jakub.vancura@stargroup.cz
Web: https://www.novechabry.cz

Hlasování je ukončeno.