Login

Nová Waltrovka - H1H2

Popis projektu

ŠIROKÁ NABÍDKA BYTŮ
NA PERFEKTNÍM MÍSTĚ

NOVÁ WALTROVKA má ambici navázat na úspěch již dokončené Waltrovky v místě bývalé továrny Walter a rozšířit tak novou městskou čtvrť, která v Jinonicích vznikla. Na půli cesty mezi stanicemi metra B Radlická a Jinonice, přímo pod svahem Malvazinek, postupně vznikne více než 500 prémiových bytů, dvě moderní kancelářské budovy, designový hotel, základní škola, nové centrální náměstí i velké sportovní nebo dětské hřiště.

Jedinečná lokalita osloví opět nejen bohatou občanskou vybaveností, rozsáhlými plochami zeleně, snadnou dopravní dostupností, ale především atmosférou moderní městské čtvrti, kde přes den vládne čilý ruch a večer se mění v klidnou, městskou oázu.

V rámci 1. etapy vznikne 78 bytů s promyšlenými a funkčními dispozicemi od 1+kk až po 5+kk.
Většina bytů má vlastní terasu nebo lodžii, v domech jsou k dispozici dvoupodlažní garáže pro pohodlné parkování, sklepní kóje či oblíbený prostor pro mytí kol a kočárků.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů78
Ceny bytů4.998 182 - 34. 900 000
Velikosti bytů1+KK - 5+KK
K nastěhování2Q 2024

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1 km
Bus0.5 km
Tramvaj0.15 km
Vlak0.35 km
Nemocnice / poliklinika2.5 km
Obchody0.75 km
Škola2 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu Nová Waltrovka je společnost Penta Real Estate, jejíž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a která rovněž získala mnohá ocenění.

Penta Real Estate vznikla odštěpením divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do sektoru realit v roce 2005 a za dobu své činnosti se vyprofilovala v lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje, hlavně v České republice a na Slovensku, jsou pravidelně oceňovány nejenom odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími mezinárodními a místními architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také více než 45 ocenění jak v komerční, tak i rezidenční oblasti. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do „brownfieldů“ přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavění budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Kontakt

Radlická, Praha 5, 158 00
Telefon: 800 555 995
E-mail: novawaltrovka@pentarealestate.com
Web: https://www.novawaltrovka.cz/