Login

Nová „Nuselská“

Popis projektu

Bytový projekt Nová „Nuselská“ se bude skládat ze tří samostatných sekcí. Každá z nich bude svou výškou a architektonicky navazovat na okolní zástavbu. Po dokončení stavby, k níž by mělo dojít už na sklonku tohoto roku, zde vznikne ve čtyř až šestipatrových budovách 146 jednotek. Byty budou ve velikosti od 1+kk do 4+kk s terasou, balkónem nebo předzahrádkou. Byty jsou zařazeny do kategorie Chytré bydlení Plus, díky čemuž budou také určité jednotky vybaveny vzduchotechnickými jednotkami s rekuperací a přípravou pro inteligentní ovládání bytu. Průkaz energetické náročnosti všech budov bude ve třídě B. Součástí celého místa stane i uzavřený vnitroblok. Na ploše okolo 4 200 m2 bude osázen zelení, vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. V Nové „Nuselské“ bude rovněž několik komerčních prostor, které budou orientovány směrem k ulici Nuselská.

Areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabídne průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Hlavní vchod do celého areálu bude z ulice Nuselská. 

Stavba projektu začala v roce 2019. Předpokládané nastěhování bude v průběhu této zimy.

Nová "Nuselská" vzniká na místě původních Nuselských mlékáren, který měl zejména výrobně-skladové využití. Mlékárny zde byly založeny okolo roku 1900.

 

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů146
Ceny bytů3 500 000 - 12 000 000
Velikosti bytů1+kk (32 m2) – 4+kk (120 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro2.4 km
Bus0.03 km
Tramvaj0.01 km
Vlak1.3 km
Nemocnice / poliklinika0.6 km
Obchody0.01 km
Škola0.5 km
Park0.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Projekční a architektonické práce projektu Nová "Nuselská" zajišťovalo studio AGE project. Investorem, developerem a stavebníkem Nové „Nuselské“ je společnost Trigema.

Trigema působí na domácím trhu již více než čtvrtstoletí. Z malé lokální firmy se za tu dobu stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu se posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Vyrostla z ní developerská společnost s přesahem do dalších aktivit. Kromě stěžejního developmentu dnes společnost působí také jako stavební firma, věnuje se ale také facility managementu. Provozuje vědeckotechnické parky, sportovní areály a má za sebou zkušenosti s kongresovými centry.

Na kontě společnosti Trigema je už více než 1 600 prodaných bytů. V současné době je v rámci značky Trigema Chytré bydlení realizována řada bytových projektů jak v Praze, tak i například Plzni. Dále je to také Vědeckotechnický park v Roztokách, který světu přináší nové objevy z oblasti spalovacích motorů a alternativních pohonů, Park vědy Roztoky a celoroční volnočasový Areál Monínec, který přináší radost všem milovníkům přírody a adrenalinu, letních i zimních sportů, ale také luxusu a kvalitního jídla.

 

Kontakt

Nuselská , Praha 4, 140 00
Telefon: 778 747 113
E-mail: polak@trigema.cz
Web: https://www.byty-nusle.cz

Hlasování je ukončeno.