Login

Neugraf

Popis projektu

Projekt Neugraf na rohu ulic Grafická a Kmochova je nový developerský projekt, inspirovaný moderní formou bydlení v evropských metropolí. Oživí místo, kde kdysi stála vyhlášená tiskárna. Novostavba se 177 byty všech velikostí od 1kk až po 6kk, cílí na dostatek prosotoru v bytových jednotkách, dispozice jsou řešeny do nejmenšího detailu, aby žádný metr nezůstal nevyužitý. Nachází se v klidné části pražského Smíchova, v sousedství parku Sacré Coer a cestou pěšky do obchodního centra na Andělu. Je to ideální umístění, jak pro bydlení, tak investici a prostory pro obchody a služby v přízemí. 

Uzavřený a bezpečný areál má nepřetržitou recepci 24 hodin 7 dní v týdnu, privátní welness, kavárnu, společnou prádelnu, podzemní parkoviště a hub pro práci a meetingy. Navíc obyvatelé Neugrafu mohou využívat nabíječky pro elektromobily. Na terasovitou střechu plnou zeleně má přístup každý obyvatel Neugrafu, stejně jako do vnitrobloku. Je to skvělým prostorem pro posezení s přáteli v relaxační zóně s lavičkami, lehátky a grilem. 

Zpracování bytů podtrhuje vysokou úroveň bydlení. Dřevěné podlaha, velkorysá okna, elegantní dveře, moderní koupelny s velkoformátovými obklady. Vše v syrové eleganci navazující na industriální minulost budovy. Osobitý architektonický návrh pochází od cenami ověnčeného studia Bogle Architects, které je známo svými inovativními řešeními budov a veřejného prostoru. Zahradní architekturu střechy, upraveného dvora a dalších zelených ploch má na starost ateliér Šmídová Landscape Architects. Vnitřní společné prostory a jejich dispozice a vybavení navrhuje studio Chmelař architekti, kteří nabízejí vybavení ve třech různých standardech: Standard, Premium a Exclusive. Samozřejmostí jsou balkony a rozměrné terasy ve vyšších patrech. 

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů177

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1 km
Bus0.5 km
Tramvaj0.5 km
Vlak3 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Projekt Neugraf je společným projektem developerů UBM Development Czechia a Crestyl

UBM Development Czechia s.r.o. - působí na českém trhu od roku 1993. Zabývá se realizací developerských projektů jako jsou komerční stavby, residenční a rekreační bydlení, stejně tak i samostatnou projekční činností. Prestiž získaly svým inovativním a neotřelým přístupem k architektuře, kvalitou staveb a rozmanitostí realizovaných projektů. 

Crestyl real estate s.r.o. - skupina Crestyl působí na českém trhu od roku 1996. Je to developerská společnost, která se snaží do lokalit vracet život. Zářným příkladem je projekt DOCK, kdy změnili zchátralé libeňské doky v živou čtvrť. A stejně tak probouzí NEUGRAF k novému životu. Pokročilý a nadčasový desing je součástí všech projektů, které zároveň nepůsobí chladným a neosobním dojmem. 

Kontakt

Grafická 1, Praha 5, 15000
Telefon: 773094730
E-mail: katerina.babocka@crestyl.com
Web: https://www.neugraf.cz

Hlasování je ukončeno.