Login

Na Malé Růži

Popis projektu

Developerský projekt příjemného rodinného bydlení Na Malé Růži v Drahelčicích právě zahajuje výstavbu a prodej domů z páté etapy a souběžně s právě probíhající realizací čtvrté, tak úspěšně navazuje na předchozí dokončené etapy, čítající dohromady 136 rodinných domů.

Architektura projektu využívá jak tradiční příměstské a vesnické prvky, tak moderní materiály a respektuje přitom charakter místní krajiny a sousední zástavby. V rámci 5.etapy stavíme 45 rodinných domů dvou typů o dispozicích 4+kk a 5+kk s výměrou od 100 do 116m2. Domy jsou patrové, mají buď čtyři nebo pět obytných místností a vlastní pozemek řešený podle konkrétních dispozic nemovitosti. Vybrat si můžete řadový dům nebo dvojdům s parkováním před domem, případně s přístřeškem pro automobil.

Co se uspořádání interiéru týká, obývací pokoj s jídelnou zaujímá v domech velkou část celého podlaží a tvoří tak srdce celého domu. Navazující kuchyně je součástí otevřeného prostoru, zároveň je ale situována tak, aby její provoz nerušil. Celému prostoru dominuje a ještě více ho opticky zvětšuje prosklená stěna se vstupem na terasu a zahradu, která se tak stává stálou součástí domova.

Projekt Na Malé Růži se nachází pět kilometrů jihozápadně od Prahy v obci Drahelčice, nedaleko Rudné. Obec v posledních letech zaznamenává velký rozvoj a momentálně se v ní staví zbrusu nová mateřská škola. Po dálnici D5 je to autem blízko do Prahy i do Berouna. Do obou měst z Rudné vede i autobusové spojení či vlak. Na pražský Zličín ke stanici metra trvá cesta autobusem přímo z Drahelčic pouhých 16 minut a nákupní zóna je autem dosažitelná do pár minut. Kdo často létá na služební cesty, ten ocení blízkost a snadnou dostupnost Letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni. Širší lokalita nabízí kromě příjemného bydlení také potřebné obchody, služby a řadu možností trávení volného času. Okolí je ideální pro výlety na kolech, například do nedalekého Karlštejnska, Křivoklátska a Českého krasu. V sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou kompletní občanskou vybavenost.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů45
Ceny domů6.900.000 - 8.750.000
Velikosti domů4kk/5kk, 100-116 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro8.3 km
Bus0.5 km
Tramvaj12.4 km
Vlak6 km
Nemocnice / poliklinika10.3 km
Obchody2.3 km
Škola2.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Rudná Development 3 s.r.o. je součástí skupiny F & S Invest a. s., která se zabývá developerskými projekty zaměřenými na uspokojování potřeb zákazníků hledající rezidenční bydlení v České republice. Hlavním cílem naší skupiny je vytváření rezidenčních projektů, které jsou v harmonii se životním a společenským prostředím, a které kladou důraz na cenově výhodné, ale kvalitní bydlení.

Kontakt

Loretánské náměstí 109/3, Praha 1, 118 00
Telefon: +420 608 292 536
E-mail: info@namaleruzi.cz
Web: https://www.namaleruzi.cz

Hlasování je ukončeno.