Login

MyMozart

Popis projektu

Seběhnout v pantoflích do kavárny, vychutnat si dobrou kávu a přečíst ranní noviny? Žádný problém. Dům MyMozart se o vás postará! Projekt představuje unikátní koncept městského moderního bydlení. Jedinečné služby dodají domu život a zpříjemní majitelům každý den. Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 plně vybavených bytů o velikosti 1kk a 2kk připravených k okamžitému nastěhování. Jednotky je možné spojit do větších celků. Variant a možností je připraveno více. Stačí si vybrat.

Vybavené byty 1kk a 2kk představují nejen výjimečný koncept městského moderního bydlení, ale zároveň jsou i skvělou investicí. Nespornou výhodou bytů je vysoce ekonomický provoz domácnosti. K dispozici budou také garážová stání v podzemních podlažích domu. V nejvyšším patře pak společná terasa s výhledem na celou Prahu. Komfort a pohodlí všem uživatelům zajistí služby v komerčních prostorech včetně domovníka na jednom místě.

Projekt je situován v srdci pražského Smíchova.  Blízko přírody a zároveň kousek od centra. Praha 5 dlouhodobě patří k vysoce žádaným čtvrtím pro bydlení, práci i trávení volného času. V těsné blízkosti projektu je stanice metra Anděl, tramvajová zastávka a obchodní centrum Nový Smíchov.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů152
Velikosti bytů1kk a 2kk
K nastěhování2023

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.6 km
Bus0.6 km
Tramvaj0.3 km
Vlak2.1 km
Nemocnice / poliklinika5 km
Obchody0.4 km
Škola0.3 km
Park0.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Je tomu již osm let, co naše společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. vstoupila na trh developmentu v Praze. Za tuto dobu jsme urazili velký kus cesty. V rámci developerských projektů jsme postavili 221 bytových jednotek a 2 450 m² komerčních prostor. Dále připravili 12 luxusních vilek, 20 horských apartmánů a hotel se 169 pokoji v centru Prahy 5.

Všechny naše projekty jsou v mnohém netradiční. Rádi boříme zaběhnuté postupy, do každého projektu vkládáme něco navíc. Jsme přesvědčeni, že i v developerských projektech mají mít místo dobré služby a poctivá stavařina. Děláme věci po svém. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, zaměřujme se na kvalitní architekturu. Žádný z projektů není stejný. Baví nás stavět i na nevzhledných místech, měnit jejich tvář a tvořit v nich nový život.

To, že jsme vykročili správným směrem, nám potvrzují nejen pozitivní ohlasy z řad zákazníků, ale i získaná odborná ocenění. Těmi nejcennějšími je cena Fasáda roku a nominace Rezidence Vítkovka a Rezidence Prachnerova na Českou cenu za architekturu.

Kontakt

Mozartova 466/2, Praha 5, 150 00
Telefon: +420 567 225 494
E-mail: info@mozartovabrana.cz
Web: https://www.mymozart.cz

Hlasování je ukončeno.