Login

Mucha Lofts

Popis projektu

Tři prostorné a velmi světlé byty jsou koncipovány tak, aby splňovaly nejvyšší nároky na městské bydlení. Rozšířeným trendem dneška jsou malé byty, ale já pevně věřím, že spousta lidí chce dnes něco jiného. Chtějí, ať se jim dobře žije a chtějí se vracet do bytu, kde je to baví. Tento projekt vznikl s cílem vybudovat právě takové bydlení.

Krásné vzdušné prostory historického domu jsem nechtěl sekat na menší místnosti či více bytů. Myslím si, že dnes člověk ocení místo, kde se nebude cítit stísněný. Proto jsme v domě vyprojektovali pouze tři byty.

Další velkou devizou jsou terasy a předzahrádka u spodního bytu. Spojili jsme interiér bytu s venkovním prostorem a má to opět své kouzlo

Věřím, že stejně jako v našich ostatních projektech vás v loftech Mucha bude bavit žít.

Za firmu Nevrkla Real Estate s.r.o

Daniel Nevrkla
Jednatel společnosti

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů3
Velikosti bytů100 - 130 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.5 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody0.2 km
Škola0.1 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Nevrkla Real Estate s.r.o. 

V naší firmě se snažíme vdechnout starým domům opět život. Pracujeme s dispozicemi tak, aby dávaly smysl pro každodenní žití. Děláme je vzdušnější a propracovanější.

Je velký rozdíl stavět na zelené louce a rekonstruovat. Ale i když je někdy těžké navrhnout smysluplný projekt, bereme to vždy jako výzvu.

Dnes lidé chtějí žít jinak, než se žilo kdysi. Často bývá náročné vymyslet dispozice tak, aby to vyhovovalo současným trendům. Klíč k našemu úspěchu je v tom, že tvoříme vše tak, jako bychom to tvořili pro sebe.

Na to osobně vždy kladu největší důraz.

Za firmu Nevrkla Real Estate s.r.o

Daniel Nevrkla
Jednatel společnosti

Kontakt

Růžová 12, Ivančice, 66491
Telefon: +420731525036
E-mail: daniel@nevrklare.cz
Web: https://www.mucha-lofts.cz

Hlasování je ukončeno.