Login

Mlýn Herlíkovice

Popis projektu

Apartmány Mlýn Herlíkovice - jedinečné spojení luxusního ubytování a atraktivní lokality pro sport i toulky horskou přírodou.

To a mnohem více nabízí velkorysý projekt čtyřpodlažní novostavby, která poskytuje celkem 30 apartmánů v dispozici 1kk až 5kk.

Součástí areálu je také privátní Wellness, venkovní posezení s ohništěm a dětským hřištěm.  K dispozici jsou také parkovací stání, stejně jako bezpečné zázemí pro vaši sportovní výbavu.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů30
Velikosti bytů1+kk - 5+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.3 km
Vlak6 km
Nemocnice / poliklinika7 km
Obchody4.6 km
Škola3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Investiční fond Aequitas Capital Investment se zaměřuje na výstavbu horských apartmánů v atraktivních lokalitách českých hor. Vykupuje většinou nefunkční ubytovací zařízení, která už neodpovídají standardům moderní doby. Následně je buď rekonstruuje, nebo demoluje a na jejich místě staví apartmánové domy. Na projektech se podílejí zkušení architekti a budovy navrhují tak, aby nepoškodily ráz okolí. Součástí horských rezidencí jsou navíc také nebytové prostory jako restaurace, wellness, lékárny apod.  

V příštích několika letech se jedná o velmi stabilní investiční odvětví, a to i v důsledku pandemické situace. Poptávka po tzv. druhém bydlení na horách stále roste.    

Kontakt

Horská 381, Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí, 543 02
Telefon: 606099155
E-mail: info@mlynherlikovice.cz
Web: https://mlynherlikovice.cz

Hlasování je ukončeno.