Login

MAISON Ořechovka - 2. etapa

Popis projektu

Druhá etapa projektu MAISON Ořechovka  nabídne originální městské bydlení ve čtyřech viladomech v klidné a vyhledávané čtvrti Prahy 6 v blízkosti populární Ořechovky a Střešovic.

Každý z viladomů nabídne dispozičně zajímavé byty o velikosti 1+kk až po střešní penthousy  6+kk s jedinečnými výhledy na Ořechovku, Střešovice a Prahu 6. Všechny byty mají vlastní lodžii, terasu nebo předzahrádku. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení bytů a penthousů PREMIUM, do kterého patří například velkoformátová hliníková okna, dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, příprava pro předokenní elektrické žaluzie a další. Ve dvou podzemních podlažích se nachází dostatek parkovacích stání a prostorné sklepy. Pro větší bezpečnost bude celý areál oplocený a bude mít vlastní správu.

Vilová čtvrť Ořechovka byla inspirována britskými zahradními městy. Naleznete zde platanové aleje, parky plné vzrostlých stromů, sportoviště a dětská hřiště. To vše v blízkosti centra Prahy 6 a kousek od Pražského hradu. MAISON Ořechovka se nachází mezi ulicemi Cukrovarnická a Na Dračkách, při procházce k Novému Světu a Pražskému hradu půjdete například okolo slavné Špálovy vily. Cestu si můžete zkrátit tramvají, jejíž zastávka se nachází cca 200 metrů od vašeho domova, ale i pěšky vám nebude cesta trvat déle než 20 minut.

Výstavba II. etapy byla zahájena na jaře roku 2020 a její dokončení předpokládáme již na konci tohoto roku.

Autorem projektu je tým známého pražského ateliéru QARTA architektura pod vedením Jiřího Řezáka a Davida Wittasska. Developerem je Penta Real Estate a BPD Development, jejichž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a které rovněž získaly mnohá ocenění.

Více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.maisonorechovka.cz 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů93
Ceny bytů3 848 147 - 37 589 869
Velikosti bytů1+kk (26 m2) - 6+kk (220 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.2 km
Vlak1.5 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody3 km
Škola1.5 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu MAISON Ořechovka je společnost Penta Real Estate a bpd development, jejichž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a které rovněž získali mnohá ocenění.

Společnost Penta Real Estate vznikla oddělením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do realitního sektoru v roce 2005 a od té doby se vypracovala na lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje hlavně v České Republice, na Slovensku a v Polsku, jsou pravidelně oceňovány nejen odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také 26 ocenění jak pro komerční, tak i rezidenční projekty. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do "browfieldů" přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavěných budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Investoři skupiny bpd development jsou na realitním trhu už od roku 1992, skupina bnd development jako taková vznikla v roce 2003. Soustřeďuje se zejména na vybrané lokality v Praze a jejím hlavním cílem jsou kancelářské a rezidenční projekty. Dává si záležet na vysokém standardu, kvalitě provedení projektů a spolupracuje s vybranými architekty.

Kontakt

Na Dračkách, Praha 6, 162 00
Telefon: 225101110
E-mail: maison@pentarealestate.com
Web: https://www.maisonorechovka.cz/

Hlasování je ukončeno.