Login

Lysolajský dvůr

Popis projektu

V pražských Lysolajích vzniká bydlení, které splní vaši náročnou představu o perfektním domově. Lysolaje ve vás probudí pocit soukromí a bezpečí, jedná se o místo, které si místní hýčkají, o které pečují. Projekt Lysolajský dvůr vzniká s plným respektem k tomuto území.

Lysolajský dvůr nabídne svým obyvatelům mimořádné soukromí a klid. Na každém patře najdete jen malé množství bytů a do vnitrobloku se nedostanou žádné automobily.

43 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk nabídne nový domov hlavně těm, kdo nade vše milují přírodu, klid a soukromí, přitom se však nechtějí vzdalovat od hlavního města. Lysolajský dvůr totiž vyrůstá na mimořádně výhodném místě. Do prestižních škol, nákupních center, vlakových nádraží i za nejcennějšími pražskými památkami to budete mít stejně blízko jako do těch nejkrásnějších zákoutí Šáreckého údolí. Najdete zde bydlení pro rodiny s dětmi, ale i seniory nebo třeba sportovce, pro které jsou čistý vzduch a poklidný život prioritou. Komorní charakter projektu podtrhuje malé množství bytů na každém patře. Projekt přistupuje ke svému okolí s maximálním respektem. Vnitroblok, který dá vystoupit původnímu podzemnímu pramenu, bude osázen zelení i lavičkami a zůstane zapovězen automobilům.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů43
Velikosti bytů1+kk až 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro4 km
Bus0.1 km
Tramvaj2.5 km
Vlak2.5 km
Nemocnice / poliklinika9 km
Obchody0.1 km
Škola0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Natland Real Estate je součástí ryze české investiční společnosti, která rozvíjí středně velké podniky, rezidenční oblasti a výnosové nemovitosti na českém i slovenském trhu. Už od roku 2011 nasazuje svými projekty vysokou laťku realitnímu sektoru – vytváří místa k životu, prostory pro kreativní práci i bydlení na dosah přírody.

Pečlivou a odborně vedenou prací se společnosti Natland Real Estate podařilo vybudovat pověst důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. Natland Real Estate se zavazuje přistupovat ke všem činnostem, klientům i partnerům s nejvyšší zodpovědností.

Kontakt

Lysolajské údolí 15, Praha-Lysolaje, 165 00
Telefon: 800 350 111
E-mail: office@natlandre.cz
Web: https://www.natlandre.cz