Login

Lakeside Resort Slapy

Popis projektu

Toužíte po útěku z velkoměsta na místo, které vám poskytne nekonečnou relaxaci a moře pohody po celý rok?

Zakotvěte na Slapech…
Právě zde na Nové Živohošti chystáme váš druhý domov. Na rozlehlém pozemku přímo u pláže budujeme 18 luxusních designových chat a 10 stylových apartmánů.

Lakeside Resort Slapy je privátní zóna s velkým bazénem a dostatkem parkovacích stání včetně nabíjecí stanice pro elektromobily. Resort přináší celou řadu dalších benefitů. Rezidenti mohou využívat plně vybavenou posilovnu, saunu, ohniště určené pro venkovní grilovaní nebo vyplout na přehradu se sdílenými paddleboardy a kajaky.

Kámen, dřevo a kvalitní zabezpečení.
Tvoříme moderní design, který odolá času. Dbáme na funkčnost, je pro nás důležité, aby noví majitelé ocenili kvalitu zpracování a výběr materiálů. Úsporná ekologie je pro nás výzvou, proto používáme solární panely a tepelné čerpadlo k vytápění.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů10
Počet rodinných domů18
Velikosti bytů2+kk, 3+kk
Velikosti domů3+kk, 4+kk
K nastěhování2023

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus1 km
Obchody1 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Základem této společnosti je spojení 20-letých zkušeností v realitách a silného finančního zázemí. Cílem naší společnosti EVROPA development group a.s. je inteligentní výstavba v rámci povolených pravidel a na základě spolupráce s renomovanými architekty zlepšovat rezidenční prostředí v Praze a jejím blízkém okolí.

Kontakt

Živohošť ev. č. 99, , Křečovice - Živohošť, Česko, 257 56
Telefon: 739388388
E-mail: lukas.buva@rkevropa.cz
Web: https://www.lake-slapy.cz/