Login

La Villa

Popis projektu

V Luhačovicích, největším moravském lázeňském městě, vzniká unikátní bytový dům. La Villa nabídne 21 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a bude bezesporu patřit k architektonickým i rezidenčním skvostům této lokality.

La Villa sousedí s jedním z nejluxusnějších hotelů Alexandria v samém centru Luhačovic. Co do celkového designu, použitých materiálů i provedení se jedná o „top of the top“. Autorem je místní architektonické studio Semela Ateliers.

K dispozici bude několik bytů s vlastní zahrádkou, ostatní budou mít velkorysé terasy s výhledem na město. Samostatným unikátem je pak určitě střešní apartmá „penthouse“, které nabídne opravdový a nefalšovaný luxus. Ke každému bytu náleží vlastní garážové stání.

Stavba moderního bytového domu La Villa začne na podzim 2021.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů21
Velikosti bytů1+kk až 4+kk, penthouse
K nastěhování2023

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.6 km
Vlak0.6 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody0.2 km
Škola0.8 km
Park0.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme česká developerská společnost. Zaměřujeme se na výstavbu rezidenčních a polyfunkčních objektů po celé České republice. Stavíme byty, rodinné domy i obchodní jednotky v různých kombinacích.

Ačkoliv jsme na trhu od roku 2018, v oboru nejsme žádní nováčci. Čerpáme z bohatých zkušeností, které jsme už od roku 2004 získávali při předchozích angažmá ve stavebních a developerských společnostech.

Chceme dát klientům to nejlepší, proto si k sobě hledáme pouze prověřené a schopné obchodní partnery, na které se můžeme spolehnout. Při výstavbě úzce spolupracujeme s renomovanou brněnskou stavební společností PS BRNO, s.r.o., která má za sebou desítky realizací. Prodej zajišťuje přední realitní kancelář DOMA realitní makléři, která věnuje zákazníkům nejvyšší standard péče a doprovází ji skvělé reference.

Ke každému projektu přistupujeme tak, jako bychom ho stavěli sami pro sebe. Přemýšlíme o tom, co stavíme. Už při přípravě dbáme na funkční i estetické začlenění do území. Je pro nás důležité, aby se tam budoucí vlastníci cítili dobře a měli na dosah všechno, co ke spokojenému bydlení a práci potřebují. Prioritou je pro nás vysoká kvalita, odpovědný přístup a lidská slušnost.

Kontakt

Zatloukalova, Luhačovice, 763 26
Telefon: 734510903
E-mail: dominik.zenaty@domamakleri.cz
Web: https://lavilla.grandpano.com/

Hlasování je ukončeno.