Login

Kutnohorské zahrady

Popis projektu

Kutnohorské zahrady se nachází v klidně lokalitě, nedaleko od centra Kutné Hory. Pulsující město plné festivalů, výstav, koncertů, restaurací a kaváren je jako stvořené pro váš život. Když vám bude Kutná Hora malá, nasedněte na kolo a poznávejte více než 40 cyklotras v okolí. Ochutnávejte místní produkty a užívejte si atmosféru kraje stříbra, vína a lidí se srdcem na dlani.

Komorní projekt Kutnohorské zahrady nabízí 22 kompletně dokončených ekodomů o velikosti 116,2 a 124,6 m2 s vlastním parkováním, zahrádkou a terasou. Domy jsou nadstandardně vybaveny fotovoltaickými panely, podlahovým vytápěním a chlazením. Zabudovaná rekuperační jednotka zajišťuje ohřev vzduchu nebo vody. Nízkoenergetická novostavba s kvalitním zateplením zajišťuje minimální úniky tepla a vy tak v chladnějších měsících nemusíte zbytečně přitápět. Díky tepelnému čerpadlu se náklady na energie snižují až o 80 %. V kombinaci s vlastní fotovoltaikou a nabíjecí stanicí pro elektromobily projekt Kutnohorské zahrady tak splňuje představy o bydlení v 21. století.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů22
Ceny domů8 152 500 Kč
Velikosti domů5+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.5 km
Vlak0.5 km
Nemocnice / poliklinika5 km
Obchody0.5 km
Škola3 km
Park3.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Kutnohorské zahrady jsou další z projektů společnosti MARLO Development. Vizí developera je investovat do nadčasového bydlení, které reflektuje všechny potřeby klientů, a kde je hlavním faktorem jejich spokojenost. 

Pokud bychom neměli kvalitní střechu nad hlavou a zázemí odpovídající době, nebudeme spokojeně žít. Naše projekty pro nás znamenají opravdu víc než jen metry čtvereční a prodané jednotky. Za každou jednou místností, bytem či objektem se skrývá příběh. Naší prací je tyto příběhy vyhledávat a pomocí našeho know-how je odvyprávět a přetavit ve funkční a dlouhodobě udržitelnou realitu. Nesmírně nás těší, že naše projekty přinesly lepší místo pro spokojený život již tisícům lidí.

 

Kontakt

K Malínskému Mostu, Kutná Hora, 284 01
Telefon: 777 300 540
E-mail: lenka.janouskova@lexxus.cz
Web: https://www.kutnohorskezahrady.cz

Hlasování je ukončeno.