Login

Kratochvíle Stochovská

Popis projektu

Rezidence Kratochvíle Stochovská v Praze 6 představuje ideální bydlení pro rodiče s dětmi, jímž není lhostejný aktivní životní styl a chtějí k němu vést i své ratolesti. Bytový dům se nachází nedaleko obory Hvězda a přírodní rezervace Šárka.
Rezidence nabízí́ 34 bytů od kategorie 2+kk do 4+kk. Tvoří ji dva domy, které jsou pojmenovány v tradici jmen prvorepublikových vil, protože věříme, že i domov může mít vlastní jméno, které navíc podtrhuje duši celého projektu. Můžete si vybrat, zdali chcete bydlet spíš v divoké Šárce nebo raději v elegantní Hvězdě. Všechny byty mají vlastní balkony, lodžie, terasy nebo individuální předzahrádky, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatek soukromí. V areálu je 39 parkovacích stání (32 v garážích a 7 na povrchu) pro vaše automobily i elektromobily.

Rezidence je obklopena uzavřeným parkem, ve kterém najdete nejrůznější vybavení pro vaše kratochvíle. Pro ty nejmenší jsme postavili dětské hřiště a lezeckou stěnu, kde mohou zesílit a zlepšit svou koordinaci. Mysleli jsme i na jejich rodiče, kteří mezitím mohou využít venkovní work out zónu. Pro vyznavače stále oblíbenější jógy je připravena víceúčelová pergola, kde se dá cvičit na čerstvém vzduchu za každého počasí. Tento prostor ale může být během okamžiku proměněn na místo narozeninových oslav nebo sousedských setkání.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů34
Velikosti bytů2kk - 4kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro3.4 km
Bus0.2 km
Tramvaj1.8 km
Vlak0.4 km
Nemocnice / poliklinika5.7 km
Obchody1.4 km
Škola0.3 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost JRD s.r.o. byla založena v roce 2003. Jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických a pasivních bytových domů a v současné době je na tomto trhu lídrem. O kvalitě jejích projektů se zdravým bydlením, které realizuje se spoluinvestory, svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění, jež stavby za svůj architektonický a ekologický přínos získaly v mnoha renomovaných soutěžích. Uspěly například v mezinárodní soutěži moderních stavebních projektů s výjimečnou energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou Building Efficiency Awards (BEFFA) nebo v soutěžích Fasáda roku, Best of Realty – Nejlepší z realit, E.ON Energy Globe Award a Český energetický a ekologický projekt roku. Energeticky pasivní projekt Ecocity Malešice se navíc umístil v roce 2019 mezi deseti přelomovými šetrnými stavbami poslední dekády zvolenými členy České rady pro šetrné budovy.

JRD zrealizovala již 23 developerských projektů. V současné době má v portfoliu 8 projektů (Kratochvíle Stochovská, Rezidence Michelangelova, Na hvězdárně Třebešín, Green Port Strašnice, Bohdalecké kvarteto, Touškovský háj, Císařská vinice a Vital Kamýk), další v přípravě a věnuje se prodeji bytů v projektu Rezidence Silver Port pro investora Rezidence Na Palouku. Všechny její realizace představují vyšší kvalitu bydlení, která odpovídá standardům života 21. století. Velké bytové projekty Ecocity Malešice a Park Hloubětín snesou srovnání se špičkovými zahraničními projekty, jako jsou SolarCity v rakouském Linci, Newgate ve Vídni, Vauban ve Freiburgu, nebo švédský projekt Hammarby Sjöstad ve Stockholmu. Řada odborníků z ČR i zahraničí se jezdí na projekty JRD inspirovat a načerpat odborné znalosti.

JRD je členem České rady pro šetrné budovy, Centra pasivního domu, Asociace developerů a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Její majitel Jan Řežáb je členem vědecké rady Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze.

Kontakt

Stochovská, Praha , 16000
Telefon: 604835208
E-mail: zelenka@jrd.cz
Web: https://www.jrd.cz/cs/kratochvile-stochovska.html

Hlasování je ukončeno.