Login

ICON Park

Popis projektu

O projektu ICON Park
Nová čtvrť ICON Park je součástí velkého rozvoje a zároveň největším projektem v části Dubí, kde je největší plocha k přestavbě z celého Kladna. Projekt ICON Park je přibližně 10 minut od letiště Václava Havla a leží strategicky mezi dvěma dálnicemi, které se připojují na Pražský okruh. Během 5 minut se dostanete i do vedlejšího Kladna, kde jezdí autobusy i vlaky přímo do Prahy. U projektu je také vlakové nádraží, kam povede pěší stezka. Z vlakového nádraží se mohou rezidenti snadno dostat na budoucí rychlovlak vedoucí do nové obchodní čtvrti na Masarykově nádraží, který bude zastavovat na všech linkách metra i na letišti. Budoucí rozvoj lokality zaručí nejen ideální místo pro život, ale také skvělou investiční příležitost.

V moderní čtvrti bude kompletně nová infrastruktura i komerční zóna. Uvnitř projektu je park se zelení a relaxační zónu, kde budou pěší cesty perfektní pro procházky nebo běhání. Nechybí ani hřiště pro děti a dokonce i venkovní posilovna. Součástí parku bude i budova s dalším občanským vybavením jako je mateřská škola, obchod a příjemná kavárna.
Projekt ICON Park konkuruje svým vybavením a designem mnoha novým pražským čtvrtím a navíc díky příznivému budoucímu rozvoji nabízí i jisté budoucí zhodnocení nemovitosti.

Byty 1+kk až 4+kk mají prostorné balkony nebo terasu a uvnitř jsou francouzská okna, která interiér maximálně prosvětlí. Půdorysy jsou promyšlené s ohledem na dostatek úložného prostoru. Například přípojka na pračku je umístěná v chodbě, což umožňuje více prostoru v koupelně. V bytě najdete dvě toalety pro větší komfort a v interiéru jsou holé stropy, které jsou perfektním základem pro vybavení interiéru v moderním loftovém designu a podporují vzdušnost. Uvnitř najdete také vinylové podlahy v přírodním dekoru dřeva, chytře umístěné značkové zásuvky i vypínače v různých barvách, v koupelně jsou velkoformátové obklady i dlažba v dekoru kamene a moderní značková sanita. K bytu je možné přidat vlastní parkování v garáži i se sklepní kójí hned u parkovacího místa nebo parkování venku u domu.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů230
Velikosti bytů1+kk až 4+kk
K nastěhování2026

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro21 km
Bus0.4 km
Tramvaj19 km
Vlak0.85 km
Nemocnice / poliklinika4.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

O developerovi
Realitní a investiční skupina GETBERG je průkopníkem ve vyhledávání neobjevených lokalit v bezprostřední blízkosti Prahy, které mají vysoký potenicál růstu. Lokality, které si vybere rozvíjí a vytváří z nich lukrativní místa k životu. Poskytuje svým zákazníkům nejen ty nejlepší lokality blízko Prahy, ale také do svých projektů zahrnuje výstavbu zeleně, parků a přírodních prvků. Mezi hlavní priority při stavbě projektů patří soulad s přírodou, využití nejnovějších technologií a výstavba společných prostorů pro rozvoj sousedství. Při vytváření projektů implementuje nejšetrnější a nejefektivnější způsoby realizace s využitím nejmodernějších technologií. Zaměřujeme se na větší urbanistické celky s cílem přinést do nich více obyvatel i lepší občanské vybavení. Využívá obnovitelné zdroje, které zavádí i do samotných projektů a podporuje budoucí obyvatele k jejich využívání v běžném životě.

GETBERG je partnerem číslo jedna pro život mimo Prahu.

Kontakt

Ke Křížku , Kladno, 272 03
Telefon: +420 220 873 614
E-mail: info@getberg.cz
Web: https://iconpark.cz

Hlasování je ukončeno.