Login

Hotel Emerich - Investiční horský projekt

Popis projektu

Hotel Emerich se nyní revitalizuje do podoby luxusního horského bydlení a vznikne tak 31 investičních hotelových pokojů, včetně jednoho typu suite. Všechny budou mít vlastní terasu, z níž se bude otevírat pohled na Sněžku a hlavní hřeben Krkonoš, stejně jako na nedalekou sjezdovku Hnědý vrch. Některé pokoje dostanou i vlastní saunu. Součástí komplexu bude wellness s bazénem a saunou, restaurace, bar, lobby, recepce a konferenční místnost pro šest desítek osob. 

Jedná se o výbornou příležitost investovat do výjimečné nemovitosti díky lokalitě, originalitě architektury a promyšlenosti podnikatelské koncepce zhodnotit vložené prostředky. Hotelový provoz bude i nadále v péči stávajícího správce, který zajistí komplexní servis. Noví majitelé se tedy nemusí o nic starat a mohou si užívat jak luxusní pobyt na horách, tak investiční výnosy.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů31
Ceny bytů4 932 000 - 39 235 000
Velikosti bytů1+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro166 km
Bus3 km
Tramvaj170 km
Vlak16 km
Nemocnice / poliklinika34 km
Obchody3.2 km
Škola3.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Současný majitel a provozovatel Hotelu Emerich je KAPERA Pec s. r. o., která zároveň zajistí hotelový provoz nového projektu.

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Velká Paseka 292, Pec pod Sněžkou, 542 21
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/investicni-horsky-projekt-hotel-emerich-v-peci-pod-snezkou-krkonose/1314/

Hlasování je ukončeno.