Login

Hillside Splendor

Popis projektu

Hillside Splendor je po architektonické stránce naprosto jedinečná originální stavba, jež vyhovuje nejnovějším trendům v oblasti rodinného bydlení. Díky zelené střeše, dynamickému tvarosloví fasády, i zvoleným přírodním materiálům navazuje na stávající terén, včleňuje se do krajiny a souzní s okolní přírodou. Zároveň se jedná o ryze moderní nadstandardně vybavený dům, jenž si klade za cíl uspokojit i ty nejvyšší nároky našich klientů.

Jedná se o jedinečné místo s jedinečným výhledem do okolní krajiny v bezprostřední blízkosti Křivoklátských lesů. Nádherný pozemek na jižním svahu s vlastním vstupem do lesa je něco, co vás uchvátí už na první pohled.

Plocha pozemku nabízí 2762 m2 a užitná plocha samotné vily bude 570 m2. Obývací pokoj má téměř 100 m2, v domě kromě 5 ti ložnic najdete fitness pokoj, pracovnu nebo třeba samostatné wellness. Relaxujte ve vnitřním vyhřívaném bazénu, vířivce či sauně. To vše v ničím nerušené přírodě s dokonalým výhledem. Spojení přírody a blízkosti města, kde najdete veškeré zázemí je pro náš projekt naprosto unikátní.

Na pozemku se nachází napojení na veškeré sítě (plyn, elektřina, městská kanalizace, obecní vodovod, optické vlákno).

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů1
Velikosti domů570 m2
K nastěhování2024

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro25 km
Bus0.4 km
Vlak5.5 km
Nemocnice / poliklinika7 km
Obchody2 km
Škola1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Výstavbu vily Hillside Splendor zajišťuje renomovaná stavební společnost, která v této lokalitě realizovala již přes dvě desítky domů.

Společnost Green Hills Realty s.r.o. působí na českém trhu od roku 2017. Zaměřujeme se zejména na výstavbu individuálního rezidenčního bydlení v rámci celého středočeského kraje. Naším cílem je nabídnout portfolio zajímavých projektů, ale i maximální vstřícnost vůči individuálním požadavkům klienta. Spolupracujeme se zkušenými architekty a projektanty, samozřejmostí je možnost změn a úprav projektů na míru, stejně jako následná realizace interiérů doladěná do nejmenších detailů.

Design a vybavení vily bude vyladěné do úplné dokonalosti specialisty od SKALSKA Luxury Home. Toto výjimečné místo si zaslouží výjimečnou nemovitost, proto připravujeme vilu Hillside Splendor, která podtrhne celý náš projekt v této oblasti.

Kontakt

Akátová, Králův Dvůr, 267 01
Telefon: 721106416
E-mail: pr@greenhills.cz
Web: https://hillsidesplendor.cz/