Login

HARRACHOV PEAKS

Popis projektu

Apartmánový dům HARRACHOV PEAKS byl vytvořen v duchu tradiční architektury zdůrazňující horský charakter původních chalup, přičemž je koncipován pro moderní potřeby dneška. Celkem 16 bytů s terasami a balkony ve čtyřech nadzemních podlažích, fitness, wellness, technické zázemí, sklepy a možnost parkování v podzemním podlaží nebo venkovním parkovišti – to vše bude k dispozici novým majitelům.

Jako součást pozemku jsou navržena herní zákoutí pro děti i místa pro sousedské posezení u ohně. Vytápění domu je zajištěno plynovou kotelnou a v apartmánech rozvede teplo podlahový systém, možnosti větrání budou vedle přirozeného rozšířeny o řízené pomocí rekuperace. Výtahem jsou přístupná všechna patra domu, včetně podzemního podlaží.

Dům je zastřešen sedlovými střechami, zateplen a na kráse mu přidává obložení obvodových stěn kamenem a thermo borovicí v přírodním odstínu, která podpoří příjemný horský ráz projektu.

Projekt je řešen pro celkové bezbariérové užívání.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů16
Velikosti bytů1+kk - 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro119 km
Bus0.45 km
Tramvaj36 km
Vlak3.3 km
Nemocnice / poliklinika13 km
Obchody0.4 km
Škola1.2 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Harrachov, Harrachov, 512 46
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/developersky-projekt-harrachov-krkonose/946/

Hlasování je ukončeno.