Login

Garden Lofts

Popis projektu

Developerský projekt v industriálním stylu Garden Lofts roste v klidné zelené lokalitě Prahy 5 nedaleko Dívčích hradů. Jen minuty pěšky od metra B – Radlická, v sousedství bazénu, koupaliště a tenisových kurtů. Obyvatelé rezidence získají se svými byty něco pro bydlení ve vnitřní Praze neobvyklého – krásnou prostornou mírně svažitou upravenou zahradu o rozloze 2 495 m2. S terasami, vyvýšenými záhony, pergolami k posezení, sportovní a relaxační zónou i zázemím pro děti a také se zahradním bazénem – to vše v soukromí skrytém pohledům kolemjdoucích.

Nadčasový vzhled projektu v sobě spojuje techničnost a jednoduchou krásu průmyslového designu s útulností a každodenní praktičností. Architektura rezidence pochází z pera Ing. Jana Kasla. Na něj navázalo studio Morix manželů Pizingerových, které dalo projektu jedinečnou designovou podobu. 

Rezidence našla své osobité místo v ulici Pechlátova, na okraji zelené zóny západního úbočí hory Brabenec. Její obyvatelé si budou moci užívat jak ticho a klid ve vlastní rozsáhlé zahradě, odstíněné od ruchu města původní zástavbou, tak i přírodní krásy blízkého Prokopského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule.

Projekt je koncipován pro individuální a rodinné bydlení a hodí se pro investiční záměry. 

 

Podívejte se na video prohlídku developerského projektu zde.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů22
Velikosti bytů1+kk - 5+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.7 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.2 km
Vlak1.4 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody0.3 km
Škola0.3 km
Park0.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerský projekt Garden Lofts vzniká pod taktovkou developerské společnosti Pechlátova 50 DEVELOPMENT s.r.o., dodavatelem stavby je SWIETELSKY stavební s. r. o.

Do soutěže Realitní Projekt Roku přihlásila tento projekt pražská realitní kancelář Luxent - Exclusive Properties, která je jeho výhradním prodejcem. Luxent poskytuje investorům a developerům širokou škálu služeb včetně tvůrčí spolupráce a prodejní know-how už v přípravné fázi projektu. Realitní kancelář Luxent dokáže rozpoznat a pomoci realizovat nejvyšší možný potenciál místa a nemovitosti vzhledem k lokalitě, kvalitě domu a představám a možnostem na trhu realit. Dlouhodobě se proto zaměřuje na rezidenční developerské projekty nejen v Praze a okolí, ale na všech zajímavých místech primárně v České republice.

Kontakt

Pechlátova, Praha 5, 15000
Telefon: +420 731 300 400
E-mail: info@luxent.cz
Web: https://www.luxent.cz/novy-rezidencni-projekt-garden-lofts-22-bytu-v-industrialnim-stylu-praha-5/100/