Login

G Residence

Popis projektu

G Residence je moderní projekt ve výstavbě, který se nachází v lokalitě poblíž Prahy. V nabídce jsou luxusní byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s moderními architektonickými řešeními a špičkovými technickými parametry. K bytům náleží také terasy a předzahrádky, podzemní parkoviště a sklepní kóje.

Unhošť leží západně od Prahy, v srdci nádherné krajiny nedaleko hlavního města. Město Unhošť bylo vyhodnoceno jako ideální pro budoucní bytovou výstavbu a vy v něm můžete žít. Mezi přednosti této lokality patří skvělá dostupnost do Prahy, strategická poloha nedaleko letiště a obchodního centra Zličín. Potěší vás také plynulý provoz na zdejších silnicích.

 

Město Unhošť

Přímo v místě je vynikající občanská vybavenost. Obchody, školy, školky, zastávku MHD i lékaře budete mít za rohem, protože G Residence se nachází hned u centra města. Budete tedy vždy v centru dění.

 

Proč se vám v Unhošti bude hezky bydlet?

  • Unikněte shonu
  • Máte už dost hlasitých turistů, tlačenic v metru nebo neustálého poponášení kočárku v MHD?
  • V Unhošti se kamkoli dostanete pěšky: do obchodu, školy i k lékaři. A nehrozí vám hluk ani špína, jako ve velkoměstě.

 

Do přírody to máte kousek

Chcete vychovávat děti v zaprášeném městě, nebo kousek od přírody? Pokud vám nestačí jen procházky parkem, v Unhošti můžete vyrazit i na louku nebo do lesa. A pokud běháte, sportujete nebo jezdíte s kočárkem, místní okolí si zamilujete.

 

Prahu dostihly realitní trendy západních metropolí: dostupnost bytů prudce klesá a ceny skokově stoupají. Navíc v centru města už prakticky není kde stavět a proces vyřizování stavebních formalit je nesmírně vleklý.

S tím přichází další trend: výstavba se přesouvá za metropoli a začíná se taky dynamicky rozvíjet okolí Prahy.

 

V nadcházejících letech bude růst cen nemovitostí v této lokalitě ještě větší než v hlavním městě. Využijte vhodný okamžik, než se ceny bydlení za Prahou vyšplhají příliš vzhůru.

 

G Residence je odpovědí na současnou situaci, kdy je na českém realitním trhu dramatický nedostatek cenově dostupného bydlení. Investujte včas do výhodného bytu – pro sebe nebo pro vaše potomky či rodiče.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů97
Velikosti bytů25 m2 - 100 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro15 km
Bus0.2 km
Tramvaj15 km
Vlak2.7 km
Nemocnice / poliklinika0.2 km
Obchody0.2 km
Škola0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Vybudovat místo k bydlení neznamená jen postavit dům a realizovat projekt. Znamená to také vytvořit domov a komunitu. To v GETBERG dobře víme a snažíme se tento přístup promítnout do všech projektů. Zajímá nás vzhled, ale také funkčnost a dopad na přírodu. Proto klademe důraz na výběr kvalitních materiálů a tvoříme stavby s ohledem na životní prostředí. Nestavíme domy, ale domovy. Jedinečné nápady, přátelský přístup a podpora při hledání místa, kde mohou vyrůst vaše děti – to je naše cesta. 

Původně jsme nemovitosti jen prodávali, pak jsme se rozhodli domy a domovy sami tvořit. Právě rozvoj a neustálý pokrok nejlépe definují naši společnost. Chceme být vaším partnerem a naším snem je klient, který svůj nový dům miluje nejen proto, že z něj vytvořil domov, ale také proto, že s námi sdílí společnou filosofii. Kvalitní materiály, výjimečná lokalita a přístup k přírodě a životnímu prostředí. To je GETBERG.

Chceme spoluvytvářet krajinu i města, ve kterých stavíme domovy. Proto naše projekty diskutujeme s vedením obcí a měst a zjišťujeme, čím můžeme v obci přispět k ještě příjemnějšímu životu. Na prvním místě jsou u nás lidé a díky naší expertize můžeme městům a obcím pomoci usnadnit život obyvatel. Kupříkladu při výstavbě jednoho z posledních projektů jsme městu přenechali kus našeho pozemku k vybudování mateřské školy.
 

Kontakt

Karla Čapka, Unhošť, 273 51
Telefon: +420220873614
E-mail: info@getberg.cz
Web: https://gresidence.cz/

Hlasování je ukončeno.