Login

Ferdinand Palace

Popis projektu

Dovolte nám představit luxusní  historickou rezidenci Ferdinand Palace, ve které nabízíme exkluzivní byty k prodeji po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena na začátku roku 2019. Dům je zasazen do oblíbené lokality Prahy 1 na Novém Městě. Historie místa sahá až na počátek 14. století. Dříve domy ve zdejší ulici měly svá jména, jako například U Pešků, U Krejcárků nebo U Kabátů. Rezidenci Ferdinand Palace jsme pojmenovali na počest uznávaného habsburského panovníka Ferdinanda I., jehož vláda, majetky i činy měly za jeho života na Prahu i samotné okolí Příčné ulice velký vliv. V současné době je lokalita jednou z nejvyhledávanějších  turistických míst v Praze.

Samostatný dům rezidence je unikátní svou fasádou s bustami dvou největších králů Karla IV. a Jiřího z Poděbrad. Bohaté štukování nese architektonický odkaz minulosti a dodává místu nezaměnitelného ducha.

Poloha rezidence přímo vybízí k procházkám po Rašínově nábřeží, do Zítkových sadů nebo Botanické zahrady. Pokud rádi obdivujete scenérii města z lodi nebo nábřeží, náplavka kousek od vašeho domu bude pravým místem pro chvíle odpočinku. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů52
Velikosti bytů1kk - 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.4 km
Bus0.3 km
Tramvaj0.4 km
Vlak1.4 km
Nemocnice / poliklinika0.6 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD INVEST

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Příčná 1892/4, Praha, 11000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: http://www.ferdinandpalace.cz

Hlasování je ukončeno.