Login

Factory House

Popis projektu

KAMERA! KLAPKA! AKCE!

Takto nějak můžeme začít příběh novostavby Factory House aneb bývalé továrny na filmy. Na adrese po celá léta sídlila společnost, která se zabývala střihem filmu. Máte rádi jedinečnost? Factory House s adresou U Průhonu 34a na Praze 7 je osobitý dům v historické zástavbě holešovického srdce, kde je nepochybně kontrastní dominantou. Moderní architektonicky atraktivní novostavba se nese v duchu industriálního stylu, který byl ponechán i v interiérech bytů.

Budova nabízí byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, nebo Vám uděláme dispozici "střiženou" přímo na míru. Mnoho bytů má balkony nebo terasy a v podzemí budovy je garáž pro 20 aut. Poslední klapka padla při vybavovaní všech bytů moderní technologií. Vyšší standard vybavení s novostavbou skvěle korespondují. Budova o sedmi patrech nabízí dechberoucí výhledy na staré Holešovice a Vltavu.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů33
Velikosti bytů1+kk - 3+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.9 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody0.1 km
Škola0.7 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD INVEST

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

U Průhonu 1561/34a, Praha, 17000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.factoryhouse.cz

Hlasování je ukončeno.