Login

EVERGREEN - 1. etapa

Popis projektu

Developerský projekt EVERGREEN vyroste ve dvou etapách na severozápadě starých Ďáblic, mezi ulicemi U Spojů a Statková v městské části Prahy 8. Ďáblice jsou jednou z menších pražských částí Prahy a jsou tvořeny zejména rodinnými domy ze starší i nové výstavby. Najdete zde vše, co potřebujete ke spokojenému životu: plnou občanskou vybavenost, blízkost přírody i centra města a spoustu uklidňující zeleně. Svůj oblíbený domov EVERGREENu najde každý, kdo hledá bydlení v metropoli s blízkostí přírody i centra města, s občanskou vybaveností i spoustou uklidňující zeleně.

Nadčasové místo pro život

Jak už název napovídá, investor Doma je Doma klade velký důraz na udržitelnost a odpovědnost projektu vůči okolí. Vzniká tak moderní sousedství, v němž domy příjemně splývají s okolní zelení, parky a hřišti. Najdete zde řadové rodinné domy a byty v energetické třídě B s prakticky řešenými dispozicemi. Ať už si přejete zakotvit ve dvou nebo třípatrovém rodinném domě se zahradou o rozlohách od 90 m2 do 170 m2, anebo vás láká spíš jeden z bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, určitě si přijdete na své.

Jedna velká zahrada

EVERGREEN sice bude stát na místě někdejších skladových prostor, ale rozhodně od projektu nečekejte typický nehostinný satelit, kde vládne beton a pro stromy ani rostliny v něm není místo. Právě naopak. Život v EVERGREENu natolik zamilujete, že tu budete trávit volné večery i víkendy. Projektu bude dominovat příroda dotvořená decentní architektonickou kulisou a každou ulici olemují zelené pásy, stromořadí a parčíky. Unikátně navržená osnova zelených čtvrtí tak bude ve spojení s rezidenční zástavbou působit celistvým dojmem.

Po přestavbě brownfieldu na zahradní město zde bude stát trojnásobek stromů něž kolik jich zde rostlo doposud. Chybět nebude ani jednotná mozaika promyšleně poskládaných různorodých zelených ploch, které půdě dovolí zadržet velké množství dešťové vody. Ta zajistí správné fungování ekosystému EVERGREENu.

Zelená pro Evergreen

Málokdo si dokáže představit dům bez zahrádky. Zde se tyto soukromé „obýváky pod širým nebem“ důmyslně propojí s okolními mikroparky, které jednotlivé domy poskládají do bloků a stanou se místem plným života, kde si se sousedy užijete to nejlepší grilování, piknik v trávě, anebo se spokojeně zaposloucháte do radostného hlasu Vašich dětí, které si budou hrát s novými kamarády z nedalekých domů a bytů. Za posezení v parčíku na lavičce ani za procházkou ve stínu stromořadí tak nebudete muset cestovat daleko.

Vše na dosah ruky

Na nejbližší autobusovou zastávku se z EVERGREENu dostanete po 2 minutách chůze a autobusem dojedete za necelých 10 min na stanici metra Ládví. Do obchodního centra Letňany se dostanete po 7 minutách jízdy autem, do Holešovic a na Letnou vám bude stačit 15 minut a do Dejvic 20 minut.

Centrum samotných Ďáblic nedávno prošlo revitalizací; najdete zde nový multifunkční obecní dům, kde sídlí nejen radnice, ale i ordinace lékařů nebo pošta. V blízkosti Evergreenu budete mít zkrátka a dobře veškerou občanskou vybavenost: školku, školu, lékárnu, obchody, dvě fitness centra a v neposlední řadě také sociálně kulturní centrum Vlna s víceúčelovým hřištěm a přírodním parkem.

Klid a prostor pro venkovní aktivity najdete v Ďáblickém háji, kde je jedno z dalších místních dětských hřišť, vyhlídka a dokonce i hvězdárna, ale hlavně kilometry tras a stezek pro procházky, ranní běh nebo večerní jogging. Kromě toho se můžete podívat do Čimického háje, anebo posedět v Parku přátelství.

Milovníci sportu se nejspíš vydají po jedné z místních cyklostezek nebo se protáhnou v jógovém centru. Komu by to bylo málo, může si prohlédnout svět z koňského hřbetu v nedaleké jezdecké stáji v Dolních Chabrech.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů60
Počet rodinných domů54
Velikosti bytů1+kk - 3+kk
Velikosti domů3+kk - 5+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro3.5 km
Bus0.15 km
Tramvaj2.2 km
Nemocnice / poliklinika5.9 km
Obchody0.5 km
Škola0.85 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Specializace a bohaté zkušenosti

Výstavba bydlení pro nás není jenom práce, ale i vášeň. Již 20 let vytváříme obytné soubory s charakterem, transformujeme brownfieldy na živá centra měst a aktivně účastníme se veřejné diskuze o budoucnosti Prahy.

Spolupracujeme se samosprávami a družstvy, abychom společně vytvářeli dostupného bydlení.

Kontakt

Bílkova 856/18, Praha , 110 00
Telefon: 604 500 923
E-mail: prodej@djd.cz
Web: https://www.evergreen-praha.cz

Hlasování je ukončeno.