Login

Ecocity Malešice III

Popis projektu

V listopadu 2020 jsme dokončili výstavbu třetí etapy energeticky pasivního projektu Ecocity Malešice. V roce 2019 jej Česká rada pro šetrné budovy označila za jednu z deseti přelomových staveb uplynulé dekády. Oba zkolaudované domy s celkem 80 zdravými a úspornými byty se doplňují s pěti budovami z předchozích etap v logický a ucelený urbanistický celek. Nový rezidenční komplex nyní tvoří sedm budov s celkem 190 byty v dispozicích 1+kk až 4+kk. Ke všem bytovým jednotkám patří předzahrádka, balkon nebo terasa s výhledem do rozsáhlého vnitřního parku se zelení, komunitní zahrádkou, altánem a dětským hřištěm.

Projekt Ecocity Malešice III leží v přírodě, a přitom nedaleko centra Prahy. Obklopuje jej rozsáhlý udržovaný les a nově revitalizovaný Malešický park o rozloze cca 9 ha.

Největší park na Praze 10 skýtá široké možnosti volnočasového vyžití. Najdete tu dětské hřiště a cvičební park pro seniory i handicapované. Relaxace na vás čeká u zajímavě řešené vodní kaskády. Majitelé psů ocení vyhrazený prostor pro venčení. Mezi Malešicemi a Jarovem vznikají nové cyklistické a in-line stezky. V sousedství našeho projektu je sportovní areál, kde najdou bohaté vyžití i milovníci ostatních sportů.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů80
Velikosti bytů1kk - 4kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro2.4 km
Bus0.2 km
Tramvaj1.3 km
Vlak3.7 km
Nemocnice / poliklinika3 km
Obchody0.6 km
Škola0.7 km
Park0.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost JRD s.r.o. byla založena v roce 2003. Jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických a pasivních bytových domů a v současné době je na tomto trhu lídrem. O kvalitě jejích projektů se zdravým bydlením, které realizuje se spoluinvestory, svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění, jež stavby za svůj architektonický a ekologický přínos získaly v mnoha renomovaných soutěžích. Uspěly například v mezinárodní soutěži moderních stavebních projektů s výjimečnou energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou Building Efficiency Awards (BEFFA) nebo v soutěžích Fasáda roku, Best of Realty – Nejlepší z realit, E.ON Energy Globe Award a Český energetický a ekologický projekt roku. Energeticky pasivní projekt Ecocity Malešice se navíc umístil v roce 2019 mezi deseti přelomovými šetrnými stavbami poslední dekády zvolenými členy České rady pro šetrné budovy.

JRD zrealizovala již 23 developerských projektů. V současné době má v portfoliu 8 projektů (Kratochvíle Stochovská, Rezidence Michelangelova, Na hvězdárně Třebešín, Green Port Strašnice, Bohdalecké kvarteto, Touškovský háj, Císařská vinice a Vital Kamýk), další v přípravě a věnuje se prodeji bytů v projektu Rezidence Silver Port pro investora Rezidence Na Palouku. Všechny její realizace představují vyšší kvalitu bydlení, která odpovídá standardům života 21. století. Velké bytové projekty Ecocity Malešice a Park Hloubětín snesou srovnání se špičkovými zahraničními projekty, jako jsou SolarCity v rakouském Linci, Newgate ve Vídni, Vauban ve Freiburgu, nebo švédský projekt Hammarby Sjöstad ve Stockholmu. Řada odborníků z ČR i zahraničí se jezdí na projekty JRD inspirovat a načerpat odborné znalosti.

JRD je členem České rady pro šetrné budovy, Centra pasivního domu, Asociace developerů a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Její majitel Jan Řežáb je členem vědecké rady Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze.

Kontakt

Univerzitní 721/1, Praha 10 - Malešice, 108 00
Telefon: 604835208
E-mail: zelenka@jrd.cz
Web: https://www.jrd.cz/cs/ecocity-malesice-iii.html

Hlasování je ukončeno.