Login

East Gardens

Popis projektu

Projekt East Gardens leží ve velmi oblíbené lokalitě ve Strančicích u Prahy, která je perfektním místem pro rodinný život a nabízí celou řadu benefitů. Veškeré občanské vybavení je dostupné pěšky včetně vlakového nádraží s přímým spojem do Prahy. V okolí je krásná příroda a farmy s lokálními výrobky. Uprostřed projektu bude vybudován veřejný park plný zeleně, který pozvedne hodnotu projektu i místního okolí. Projekt obsahuje převážně domy se zahradou a také třípatrové bytové domy, které jsou vždy na okrajích projektu a poskytují tak více soukromí. Projekt je zajímavý tím, že obsahuje i byty se zahradou, které se jen tak nevidí, dále byty s velkou terasou     a také s výhledem v posledních patrech.

Projekt je vybudován s ohledem na bezpečí dětí a získání většího soukromí. Všechny domy mají předzahrádku pro parkování dvou aut a velká zahrada je až za domem. Od protilehlých sousedů je rozdělena pouze pěší cestou, takže za domem nejezdí žádná auta a mohou se zde pohybovat bezpečně děti i domácí mazlíčci a na zahradách je větší klid a soukromí. Každý byt má sklepní kóje v přízemí a na zahradách je přistavěn zahradní domek.

Projekt East Gardens je navržen s prémiovými standardy a v nadčasovém designu. Hlavním benefitem je výstavba společného parku, který podpoří sousedské vztahy i místní obyvatele k setkávání. K dispozici jsou 3 různé styly exteriéru, které jsou pak následovány designem interiéru, takže všechny jednotky budou postaveny dle návrhářů a v jednotném stylu. Promyšlené dispozice, skvělý design a vysoké standardy v perfektní lokalitě jsou jasným důkazem úspěchu tohoto projektu a také důvodem vyprodání téměř celého projektu během pouhých 10 měsíců.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů48
Počet rodinných domů41
Velikosti bytů50 m2 - 78 m2
Velikosti domů135 m2 - 147 m2
K nastěhování06/2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus1 km
Vlak0.9 km
Nemocnice / poliklinika7 km
Obchody0.5 km
Škola0.7 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

GETBERG je český dynamický realitní developer orientovaný na rezidenční projekty v bezprostřední blízkosti Prahy v oblíbených lokalitách. Zákazníci nejvíce oceňují přátelské jednání s klienty a profesionální přístup.

Developer se soustředí na lokality s vysokým potenciálem růstu v okolí Prahy. Rozvíjí vybrané lokality a vytváří z nich lukrativní místa k životu. Hlavním kritériem je výborné spojení do Prahy nejlépe vlakem a plná občanská vybavenost v místě projektu. Společnost Getberg poskytuje svým zákazníkům nejen ty nejlepší lokality blízko Prahy, ale také do svých projektů zahrnuje výstavbu zeleně, parků a přírodních prvků. Mezi hlavní priority při stavbě projektů patří soulad s přírodou, využití nejnovějších technologií a výstavba společných prostorů pro rozvoj sousedství.

Při vytváření projektů implementuje nejšetrnější a nejefektivnější způsoby realizace s využitím nejmodernějších technologií. Zaměřujeme se na větší urbanistické celky        s cílem přinést do nich více obyvatel i lepší občanské vybavení. Využívá obnovitelné zdroje, které zavádí i do samotných projektů a podporuje budoucí obyvatele k jejich využívání v běžném životě.

GETBERG je partnerem číslo jedna pro život mimo Prahu.

Kontakt

Na Výsluní, Strančice, 251 63
Telefon: +420220873614
E-mail: IANA.NURTDINOVA@GETBERG.CZ
Web: https://eastgardens.cz/