Login

Dům pod Vyšehradem

Popis projektu

Dům pod Vyšehradem je vyváženou směsí moderní architektury s prakticky řešenými interiéry pro zajištění vysoké všestranné kvality života jeho obyvatel. Výtah, parkovací stání v podzemní garáži, klimatizace, luxusní podlahy a vybavení koupelen, samostatná komora na chodbě bytu, terasa nebo lodžie a sklep – to jsou jen některé přednosti Vašeho nového bytu.

Developerský projekt Dům po Vyšehradem je dílem developerské společnosti BVK, která v minulosti realizovala oceňované projekty jako Vila dům V Podbabě či Rezidenci Břevnov. Nový projekt, vznikající opět v lukrativní pražské rezidenční čtvrti, nabídne 14 nových bytových jednotek o velikosti 2+kk a 3+kk a 2 komerční prostory
 

Dům Pod Vyšehradem je moderní rezidenční budova zasazená do prostředí klasických činžovních domů z počátku minulého století. Přestože je dům v blízkosti centra hlavního města a jedné z jeho historických dominant, Vyšehradu, nachází se v klidné ulici Neklanova. Lokalita je skvěle dostupná veřejnou hromadnou dopravou a plně občansky vybavená. V okolí jsou restaurace a bary, školy a školky, kulturní a sportovní centra, nemocnice.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů14
Velikosti bytů2+kk, 3+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.6 km
Bus0.7 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.9 km
Nemocnice / poliklinika0.4 km
Obchody0.2 km
Škola0.06 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

BVK, s.r.o. je rodinnou developerskou firmou působící převážně v Praze. Ve svých počátcích se společnost věnovala především projektové přípravě a poradenství pro velké korporátní partnery. Následně se začala specializovat na výstavbu vlastních bytových projektů. Na rozdíl od jiných subjektů na trhu, se firma rozhodla jít cestou menších a atypických staveb a nabídnout tak alternativu obřím a neosobním bytovým komplexům. Základními parametry každého projektu BVK, s.r.o. jsou výběr unikátní lokality, citlivé architektonické řešení reflektující okolní prostředí a zajišťující soukromí a vysokou kvalitu života uživatelům jednotlivých bytů. Společnost preferuje kvalitu zpracování a individualiltu oproti dnes převládající masovosti a unifikovanosti.

Kontakt

Neklanova 1, Praha 2, 12800
Telefon: 724165240
E-mail: info@dumpodvysehradem.cz
Web: https://www.dumpodvysehradem.cz/

Hlasování je ukončeno.